Життя

5 речей, які потрібно зробити з чоловіком, перш ніж виходити за нього заміж

Перш ніж ви скажете «Згодна», ви повинні зробити разом зі своїм обранцем кілька речей, щоб переконатися, що ваш шлюб не закінчиться через кілька місяців.

5 вещей, которые нужно сделать с мужчиной, прежде чем выходить за него замуж

Весілля — це, звичайно, круто, але перш ніж ви скажете «Згодна», ви повинні зробити разом зі своїм обранцем кілька речей, щоб переконатися, що ваш шлюб не закінчиться через кілька місяців.

1. Спільна подорож.

Вам доведеться жити разом, пліч-о-пліч, в ідеалі все життя, принаймні, більшу її частину. Так що непогано було б зробити невелику перевірку у вигляді спільної подорожі — відмінно, якщо вона буде на машині, так що ви будете максимально удвох. Тоді-то і закінчаться теми для розмов, почнуться дрібні дратівливі моменти, суперечки про те, яке радіо слухати…А потім можливі стресові ситуації, коли ви заблукаєте в незнайомому місті, коли зірветься бронь вашого готелю, або коли у вас закінчаться гроші — як ви з усім цим будете справлятися, чи зможете повернутися з хорошими враженнями — це проекція вашого сімейного життя.

2. Конфлікт думок.

Якщо ви завжди погоджуєтеся зі своїм партнером, зробіть крок назад і подумайте про ваших відносинах. Суперечки, незгоди і різні думки — це важливо у здорових відносинах. Ви не завжди будете погоджуватися з ним, так що до весілля важливо навчитися знаходити компроміс (і зрозуміти, чи це взагалі можливо у ваших стосунках).

3. Обговорити очікування.

У вас точно є очікування, яким повинен бути шлюб, як ділити обов’язки по будинку, як ви будете працювати, коли  будуть діти (і чи плануєте ви їх взагалі). Може, він думає, що ви будете сидіти вдома з дітьми і робити всі справи по господарству.

До шлюбу дуже важливо поділитися своїми очікуваннями щодо сімейного бюджету, дітей, роботи, домашніх обов’язків. Обговоріть це. Ви повинні знати, чого він чекає від вас і від себе, і навпаки. Знову-таки, знайдіть компроміс.

4. Час порізно.

Ви кохаєте один одного і намагаєтеся максимум часу проводити вдвох. Але відсторонитеся трохи заради здорових відносин. Вам обом потрібні друзі, родичі, яким потрібні ви. Не бійтеся проводити час порізно.

Якщо ви не довіряєте йому, коли він гуляє без вас, це вже проблема, і треба зрозуміти, у чому її корінь. Відстань так само допомагає зрозуміти свої почуття до людини.

5. Пожити з кимось крім вашої родини.

До весілля вам потрібен досвід спільного життя з людиною іншого виховання. Це не обов’язково повинен бути ваш наречений. Може, це досвід життя в гуртожитку або на орендованій квартирі з подругою. Це вчить вирішувати конфлікти, розподіляти обов’язки, знаходити компроміси, пристосовуватися до звичок один одного — все це дуже важливо і в шлюбі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.