Як правильно слухати свою інтуїцію

Наxе його заглушає внутрішній голос розуму, а страждає від цього потім наше серце.

Кілька років тому я дуже сильно закохалася в одного чоловіка, який був дуже неправильним для мене. Я стала одержима ним з самого початку і незважаючи на безліч тривожних ознак і попереджувальних сигналів — але я відчувала те, що ніколи раніше не відчувала, бо на погане закривала очі.

У глибині душі я знала, що щось не так. Я знала, що не можу довіряти йому, знала, що все закінчиться сумно. Але я не хотіла це визнавати, це було боляче визнавати.

А потім, через час, мій внутрішній голос сказав мені: «Я ж тобі говорив». Все, що я передчувала і підозрювала, виявилося правдою, і це був самий болісний розрив у моїй історії.

Озираючись назад я дивуюся, як багато часу, енергії і свого серця я б могла заощадити, якщо б відразу прислухалася до своєї інтуїції. І це трапляється з багатьма з нас.

Як часто ми сумніваємося в чомусь, запитуємо у подруги думки, і вона говорити нам правду-матку, яку ми підозрюємо, але боїмося визнати…І в результаті все одно заперечуємо це, тому що просто не хочемо, щоб це було правдою. Запитуємо заради лише для того, щоб зробити навпаки, щоб зробити по серцю, а не за розумом.

Насправді внутрішній голос — це потужний інструмент у нашому житті, особливо у відносинах. У жінок і того більше є перевага — жіноча інтуїція. Головне — навчитися її слухати. Подумайте, скільки болю і розчарувань ви могли б уникнути, якщо б завжди слухали свій внутрішній голос: «Ти заслуговуєш більшого, він тобі не потрібен».

Але голос нашого його дуже гучний: «Звичайно, він любить тебе! Він каже, що ти сама приголомшлива дівчина, яку він зустрічав, значить він дійсно тебе любить!». Наче його заглушає внутрішній голос розуму, а страждає від цього потім наше серце.

Наше підсвідоме зберігає цілий арсенал інформації, що наша свідомість не завжди може пояснити. Наприклад, коли ми зустрічаємо людину, і вона нам відразу подобається. Або навпаки — він здається милим, але чомусь ви його вже на дух не переносите. Це робота підсвідомого. Іноді ці люди нагадують нам когось з минулого.

Ми сприймаємо багато речей підсвідомо і реагуємо так, як ми не можемо пояснити.

Суть в тому, що частіше за все ви вже знаєте відповідь. Проблема в тому, що ви хотіли б, щоб він був іншим, і замість того, щоб його прийняти, ви допускаєте раціональний підхід — очевидний.

Наші думки і почуття мають силу та здатність захищати нас, але все залежить від нас — чи прислухаємося ми до них.

Як стверджують вчені, наші емоції виходять із підсвідомого, а отже відображають більше інформації, ніж наш свідомий розум. Тобто інтуїція рятує нас від зайвого болю.

Вісь кілька порад, як почути свій внутрішній голос:

1. Задайте собі питання і послухайте внутрішній відповідь.

Просто перше, що приходить в голову. Це і є відповідь, а потім починаються виправдання.

2. Прийміть рішення і послухайте своє тіло.

Якщо це неправильно, ви відчуєте опір, зазвичай це відчуття в районі живота.

3. Запитайте у когось.

Дуже корисний погляд з боку, тому що все-таки часто ми приймаємо бажане за дійсне.

4. Будьте свідомі.

У тому сенсі, що намагайтеся все оцінювати однаково, прислухаючись до своєї інтуїції і почуттів. В цьому допомагає час на самоті — медитація, йога, ведення щоденника, прогулянка. Намагайтеся робити це регулярно і у всіх аспектах життя.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh