Життя

Як правильно слухати свою інтуїцію

Наxе його заглушає внутрішній голос розуму, а страждає від цього потім наше серце.

Кілька років тому я дуже сильно закохалася в одного чоловіка, який був дуже неправильним для мене. Я стала одержима ним з самого початку і незважаючи на безліч тривожних ознак і попереджувальних сигналів — але я відчувала те, що ніколи раніше не відчувала, бо на погане закривала очі.

У глибині душі я знала, що щось не так. Я знала, що не можу довіряти йому, знала, що все закінчиться сумно. Але я не хотіла це визнавати, це було боляче визнавати.

А потім, через час, мій внутрішній голос сказав мені: «Я ж тобі говорив». Все, що я передчувала і підозрювала, виявилося правдою, і це був самий болісний розрив у моїй історії.

Озираючись назад я дивуюся, як багато часу, енергії і свого серця я б могла заощадити, якщо б відразу прислухалася до своєї інтуїції. І це трапляється з багатьма з нас.

Як часто ми сумніваємося в чомусь, запитуємо у подруги думки, і вона говорити нам правду-матку, яку ми підозрюємо, але боїмося визнати…І в результаті все одно заперечуємо це, тому що просто не хочемо, щоб це було правдою. Запитуємо заради лише для того, щоб зробити навпаки, щоб зробити по серцю, а не за розумом.

Насправді внутрішній голос — це потужний інструмент у нашому житті, особливо у відносинах. У жінок і того більше є перевага — жіноча інтуїція. Головне — навчитися її слухати. Подумайте, скільки болю і розчарувань ви могли б уникнути, якщо б завжди слухали свій внутрішній голос: «Ти заслуговуєш більшого, він тобі не потрібен».

Але голос нашого його дуже гучний: «Звичайно, він любить тебе! Він каже, що ти сама приголомшлива дівчина, яку він зустрічав, значить він дійсно тебе любить!». Наче його заглушає внутрішній голос розуму, а страждає від цього потім наше серце.

Наше підсвідоме зберігає цілий арсенал інформації, що наша свідомість не завжди може пояснити. Наприклад, коли ми зустрічаємо людину, і вона нам відразу подобається. Або навпаки — він здається милим, але чомусь ви його вже на дух не переносите. Це робота підсвідомого. Іноді ці люди нагадують нам когось з минулого.

Ми сприймаємо багато речей підсвідомо і реагуємо так, як ми не можемо пояснити.

Суть в тому, що частіше за все ви вже знаєте відповідь. Проблема в тому, що ви хотіли б, щоб він був іншим, і замість того, щоб його прийняти, ви допускаєте раціональний підхід — очевидний.

Наші думки і почуття мають силу та здатність захищати нас, але все залежить від нас — чи прислухаємося ми до них.

Як стверджують вчені, наші емоції виходять із підсвідомого, а отже відображають більше інформації, ніж наш свідомий розум. Тобто інтуїція рятує нас від зайвого болю.

Вісь кілька порад, як почути свій внутрішній голос:

1. Задайте собі питання і послухайте внутрішній відповідь.

Просто перше, що приходить в голову. Це і є відповідь, а потім починаються виправдання.

2. Прийміть рішення і послухайте своє тіло.

Якщо це неправильно, ви відчуєте опір, зазвичай це відчуття в районі живота.

3. Запитайте у когось.

Дуже корисний погляд з боку, тому що все-таки часто ми приймаємо бажане за дійсне.

4. Будьте свідомі.

У тому сенсі, що намагайтеся все оцінювати однаково, прислухаючись до своєї інтуїції і почуттів. В цьому допомагає час на самоті — медитація, йога, ведення щоденника, прогулянка. Намагайтеся робити це регулярно і у всіх аспектах життя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.