Зміни почнуться в 2020-му: програма передбачила кінець цивілізації

Засекречений, лякаючий, але науково доведень сценарій кінця світу з’явився ще 45 років тому завдяки новим технологіям і ретельно приховувався від непосвячених.

У 1973 році один з батьків-засновників комп’ютерних технологій Джей Форрестер був приголомшений результатами одного з досліджень. Машина передбачила кінець Цивілізації, причому, судячи по виданому сценарію, глобальні зміни почнуться в 2020 році.

Передісторія відкриття почалася після того, як члени Римського клубу, яких конспірологи називають світовим урядом, звернулися до Форрестера з проханням прорахувати модель глобальної стабільності, виявивши при цьому ризики фінансових і соціальних криз. Дослідник з ентузіазмом взявся за роботу і був шокований.

Програма World One запущена на найпотужнішому в той час комп’ютері показала, що вже через півстоліття планета буде настільки перенаселена і забруднена, що людська цивілізація не зможе продовжувати свій розвиток. Почнуться обвальні процеси деградації, що переходять у війни і соціальні вибухи.

Крім того, зміни клімату призведуть до природних катаклізмів і жорстокій боротьбі за ресурси прісної води. У 2040 році все буде скінчено і людство майже повністю зникне з планети. Як заявляють учені, які присвячені в змодельований сценарій, поки все відбувається згідно з розрахунками, що не може не викликати тривоги.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh