Авторські статтіТехно

Зміни почнуться в 2020-му: програма передбачила кінець цивілізації

Засекречений, лякаючий, але науково доведень сценарій кінця світу з’явився ще 45 років тому завдяки новим технологіям і ретельно приховувався від непосвячених.

У 1973 році один з батьків-засновників комп’ютерних технологій Джей Форрестер був приголомшений результатами одного з досліджень. Машина передбачила кінець Цивілізації, причому, судячи по виданому сценарію, глобальні зміни почнуться в 2020 році.

Передісторія відкриття почалася після того, як члени Римського клубу, яких конспірологи називають світовим урядом, звернулися до Форрестера з проханням прорахувати модель глобальної стабільності, виявивши при цьому ризики фінансових і соціальних криз. Дослідник з ентузіазмом взявся за роботу і був шокований.

Програма World One запущена на найпотужнішому в той час комп’ютері показала, що вже через півстоліття планета буде настільки перенаселена і забруднена, що людська цивілізація не зможе продовжувати свій розвиток. Почнуться обвальні процеси деградації, що переходять у війни і соціальні вибухи.

Крім того, зміни клімату призведуть до природних катаклізмів і жорстокій боротьбі за ресурси прісної води. У 2040 році все буде скінчено і людство майже повністю зникне з планети. Як заявляють учені, які присвячені в змодельований сценарій, поки все відбувається згідно з розрахунками, що не може не викликати тривоги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України