Життя

5 висловлювань Ілона Маска, що пояснюють головні правила життя людини

«Всесвіт – це відповідь, головне – поставити правильний питання. Вся справа у питаннях »

Підприємець і винахідник Ілон Маск не приховує, що намагається розгадати таємниці Всесвіту багато років, ще з тих пір, як був підлітком. Він вміє дивитися на світ з різних сторін, а його висловлювання мотивують ставати краще.

1. Люби спочатку себе, а потім весь світ

Ілон щиро впевнений, що біблійну заповідь «Возлюби ближнього, як самого себе» потрібно читати навпаки. Спочатку людина повинна полюбити себе, а вже потім весь світ. І мова тут зовсім не про егоїзм. Любити себе, приймати себе і відчувати себе частиною навколишнього світу – це дуже корисний навик.

2. Щоб отримати відповідь, потрібно задати правильний питання

Ще один вислів Ілона Маска – про те, як спілкуватися із Всесвітом. Під нею він мав на увазі глобальний інформаційний поле, яке нас оточує.

«Всесвіт – це відповідь, головне – поставити правильний питання. Вся справа в питаннях ».

Мається на увазі, що якщо ви чогось хочете – спочатку сформулюйте чітко цей запит. Якщо ваш запит неконкретний, то і відповідь Всесвіту буде не той, що ви чекаєте.

3. Допускайте, що неможливе можливо

Маск каже, що всі великі відкриття та винаходи починаються з того, що людина фантазує і уявляє собі те, чого поки що не існує в реальному житті. Після цього дивним чином виникає ймовірність виникнення цієї уявної речі. Весь світ починає допомагати вам здійснювати ваші задумки!

4. У гонці за мрією не забувайте про навколишній світ

Людина і природа нероздільні, однак ми все частіше забуваємо про те, що на нас лежить відповідальність за збереження чистого повітря і життя тварин.

Маск вважає, що людство повинно навчитися виконувати свої бажання, не завдаючи шкоди навколишньому світу.

5. Життя має бути наповнене змістом і натхненням

Кожна людина, на думку Маска, повинна постійно мріяти про краще майбутнє. І якщо ви, прокидаючись вранці, хочете жити, творити, сміятися і отримувати задоволення, значить, ваше життя наповнене світлом і натхненням. Але якщо вас ніщо не радує, не захоплює і ви не бачите в житті сенсу, значить, слід шукати те, що наповнить і зацікавить вас.

Самого Ілона Маска, наприклад, надихає ідея підкорення Марса. Він навіть сказав, що хотів би пожити на червоній планеті і завершити там свої дні. А ще Маск обіцяв, що незабаром всі земляни зможуть літати в космос і дивитися на зірки з ілюмінатора …

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України