Здоров'я

МОЗ визначив заклади вищої освіти-виконавців держзамовлення у 2021 році

Конкурсна комісія Міністерства охорони здоров’я України визначила 17 закладів вищої (післядипломної) освіти, які належать до сфери управління МОЗ, та виконуватимуть державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів та підвищення кваліфікації у 2021 році.

Також відповідним наказом МОЗ затверджені обсяги держзамовлення у 2021 році на прийом за освітнім ступенем бакалавра, магістра, аспірантів та докторантів, інтернів та слухачів до закладів вищої та післядипломної освіти.

Вони склали:

  • на прийом бакалаврів – 79 місць (найбільше – 36 – ДВНЗ «Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України»)
  • магістрів – 4615 місць (найбільше – 873 – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця)
  • аспірантів – 397 місць (найбільше у ВНЗ – 65 – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця; у закладах післядипломної освіти – 60 –  НУОЗ України імені П.Л. Шупика)
  • докторантів – 9 місць (найбільше – 2 – ДЗ «Луганський державний медичний університет»)
  • інтернів – 3461 місце (найбільше – 440 –  НУОЗ України імені П.Л. Шупика)
  • слухачів-набувачів балів безперервного професійного розвитку – 69990 місць (найбільше – 17 841 НУОЗ України ім. П. Л. Шупика).

З переліком ВНЗ, які здійснюватимуть підготовку фахівців у 2021 р. можна ознайомитись у відповідному наказі Міністерства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України