5 речей, які ні в якому разі не можна робити після їжі

Що ви зазвичай робите після прийому їжі? П’єте чай, палите або лягаєте відпочити?

Статистика свідчить: більшість людей після їжі приймають горизонтальні положення, щоб подивитися телевізор або годинку подрімати. А адже ця шкідлива звичка може призвести до серйозних хвороб шлунково-кишкового тракту і порушення травлення!

 

Ось список з 5 речей, які вкрай не рекомендується робити після їжі:

Курити

Багато людей знають, що куріння вкрай шкідливо для їх здоров’я і все ж вони досі продовжують жити з цією жахливою звичкою, і вони навіть роблять це прямо після їжі.

Дуже важливо- потрібно почекати кілька годин після їжі, а потім викурити сигарету, тому що сигарети містять нікотин, який зменшує кількість кисню, який необхідний для травлення, тим самим дозволяючи організму поглинати більше канцерогенів, ніж зазвичай.

За даними деяких досліджень, куріння після їжі однієї цигарки завдає такої ж шкоди як від 10 викурених сигарет відразу. Крім того, це може збільшити ризик розвитку раку легенів і раку кишечника.

Їсти фрукти

Кращий час для споживання фруктів є година перед їжею, на голодний шлунок із-за того, що фрукти вимагають різних ферментів, щоб вони могли перетравитися.

Крім того, цукру, який містяться у фруктах, потрібно більше години, щоб він міг бути повністю поглинутим. Варто згадати, що ви отримаєте набагато більше користі від всіх поживних речовин, клітковини і інших цукрів, коли ваш шлунок порожній.

Вживання в їжу фруктів після їжі, може викликати печію, розлад шлунка і відрижку.

Поспати

Якщо ви лягайте спати відразу після прийому їжі, ви будете відчувати дискомфорт, здуття живота і проблеми зі сном, тому що це змушує ваш шлунок інтенсивно працювати протягом ночі.

Університет Яніни медичної школи провів дослідження, в якому було доведено, що люди, які не лягали спати після їжі, мали значно менший ризик виникнення інсульту.

Таким чином, рекомендується не їсти принаймні 2-3 години перед сном.

Душ

Душ відразу після їжі збільшує кровотік в ногах і руках, тим самим зменшуючи приплив крові в шлунку. Це послабить вашу травну систему і може призвести до болів в животі.

Пити чай

Ви ніколи не повинні пити чай відразу після їжі, тому що це завадить поглинанню заліза. Чай містить дубильні кислоти, які зв’язуються із залізом і білком у нашій їжі.

Це науково доведено, що в більшості випадків це призводить до 87% зниження абсорбції заліза. А дефіцит заліза може призвести до анемії, тим самим викликаючи блідість шкірних покривів, поганий апетит, біль у грудях, холодні руки і ноги, запаморочення, слабкість, і постійну втому.

Таким чином, можна зробити висновок, що є певні речі, які вам слід уникати відразу ж після прийому їжі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh