У Китаї вчені виявили сліди динозаврів Юрського періоду

Відразу кілька слідів динозаврів вдалося виявити вченим на південному-заході Китаю. Експерти відзначають, що знахідка належить кільком представникам Юрського періоду, що жили близько 150 мільйонів років тому.

Сін Ліда, який є професором Китайського геологічного університету, розповів про дивовижну знахідку на південному-заході країни в провінції Гуйчжоу. Він зазначив, що площа слідів досить незначна, експертам вдалося проаналізувати всі наявні зразки. Виявилося, що вони належать до чотирьох різних видів динозаврів, які жили ще за часів Юрського періоду. Самі ж відбитки залишені приблизно 150 мільйонів років тому. Вчені впевнені, що у висоту володарі таких слідів, довжина яких 40 сантиментів, досягали мінімум шість метрів.

Професор розповів і про велике значення для науки подібної знахідки. Вся справа в тому, що раніше на території цієї провінції не було знайдено ніяких слідів існування динозаврів. Зараз же, наявність неспростовних доказів, дозволить експертам розрахувати щільність населення рептилій Юрського періоду на території сучасного Китаю.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh