Авторські статтіЗдоров'я

5 натуральних знеболюючих на вашій кухні

Всі ми коли-небудь відчували виснажливі болі і бігли в аптеку за знеболюючими препаратами. Проте лікування можна розпочати будинку, використовуючи цілком доступні продукти, прописавшиеся на полицях у вашій кухні.

Адже натуральні трави і спеції, що містять, наприклад, такі речовини, як капсаїцин і куркума, можуть полегшити багато запальні стани, наприклад, артрит, фіброміалгию, біль у м язах. При цьому ви не зіткнетеся з побічними ефектами, які неминучі при використанні протизапальних лікарських засобів.

Давайте дізнаємося, які продукти з натуральними протизапальними властивостями вам варто включити в меню для полегшення болю.

5 натуральных обезболивающих на вашей кухне

Імбир: болі, нудота, остеоартрит

Протизапальні властивості імбиру добре відомі при боротьбі з нудотою, артрит, головним болем, менструальними болями і більш, у м язах. Імбир полегшує біль, блокуючи шляхи запалення. При запаленні посилюється окиснення арахідонової кислоти, яка продукується ферментами COX-2 і LOX. Імбир є природними блокатором цих ферментів, діючи практично так само, як, наприклад, аспірин і ібупрофен, але без побічних ефектів у вигляді виразки слизових стінок шлунка.

Дослідження 2001 року, опубліковане в журналі «Артрит і ревматизм», виявило, що екстракт імбиру може замінити нестероїдні протизапальні засоби. Дослідники порівняли ефект екстракту імбиру з плацебо на пацієнтів з остеоартритом колінного суглоба. Порівняно з плацебо екстракт імбиру знизив біль і напруженість в уражених суглобах на 40%. Це доводити спроможність імбиру впливати на запальні процеси на клітинному рівні.

Куркума: розтягування, напуга, синці і запалення суглобів

Куркума може діяти так само ефективно, як і популярний діюча речовина багатьох знеболюючих засобів — ібупрофен.

Ця популярна помаранчева пряність може стати натуральними ліками від багатьох недуг завдяки активній речовині куркумину. Він перешкоджає виділенню в організмі ферментів COX-2, які відповідають за запальні процеси. Куркума може діяти так само ефективно, як і популярний діюча речовина багатьох знеболюючих засобів — ібупрофен.

Дослідження 2009 року, опубліковане в журналі альтернативної та додаткової медицини, порівняло знеболювальні ефекти куркумину та ібупрофену. Куркумін був здатний полегшувати стан в такій же мірі, що і ібупрофен. Більш того, він може стати альтернативою для тих, хто не може приймати ліки.

Бромелайн: ніс, гайморові пазухи, остеоартрит і біль у м язах

Бромелайн знижує запалення і змушує тіло виробляти речовини, які борються з болем і набряками.

Цей ензим з протизапальними властивостями, який міститься в соку і м якоті ананаса, використовується для зниження набряклості, особливо в районі носа і гайморових пазух, після операції або травми. Він знижує запалення і змушує тіло виробляти речовини, які борються з болем і набряками. Крім того, він перешкоджає тромбоутворенню, розщеплюючи фибрины зсілого білка, який викликає тромбоз. За словами доктора Клау, це робить бромелайн ще одним речовиною для тих, хто страждає від болів, викликаних запальними процесами.

Дослідження 2011 року, опубліковане в журналі досліджень фітотерапії, виявило, що використання бромелайна як елемент, що запобігає знос тканин, помітно прискорило процес відновлення після операцій та травм. Дослідники пошкоджували ахіллове сухожилля у щурів і давали їм бромелайн протягом 14 днів. В результаті випробовувані відновлювалися швидше.

5 натуральных обезболивающих на вашей кухне

Капсаїцин: артрит, мігрень і діабетична нейропатія

Капсаїцин — активний компонент червоного перцю чилі, здатний полегшити артрит, діабетичну нейропатію та мігрень. Він з’єднання єднується з білком на нейронах, які передають в головний мозок інформацію про біль. При регулярному вживанні капсаїцину / нейрони стають менш чутливими, а отже, і людина в меншій мірі страждають від больових відчуттів.

Дослідження, опубліковане в 2003 році в Британському журналі анестезіології, виявило, що впорскування капсаїцину в ніс може допомогти при мігрені. Випробовувані раз в день пирскали в ніс спеціальний склад з капсаїцином, вибираючи ніздрю з того боку, де випробовували мігрень. Всі пацієнти виявляли поліпшення стану на 50-80%.

Аквамін (червоні водорості): від запалення і болю при остеоартриті

Аквамин — це натуральна мультимінеральна добавка, що отримується з водоростей Lithothamnium calcareum, які ростуть біля ірландського узбережжя. Вона багата кальцієм і магнієм, які допомагають усунути запалення суглобів. Дослідження 2008 року доводити, що аквамін може зменшити запалення і напруженість суглобів, спричинених остеоартритом. Люди, які вживали аквамін, вже через місяць відчували зменшення хворобливих відчуттів на 20%. У них також виявлялася менша напруженість суглобів, ніж у контрольної групи, яка приймала «пустушки» (плацебо).

На думку дієтолога Марсі Клау, велика кількість мінералів в морських водоростях дозволяє збільшити щільність кісткової тканини і рухливість суглобів. Тому суглобові болі йдуть.

Вживання вищевказаних трав і спецій допомагає підсилити імунну систему і полегшити перебіг захворювань, але завжди краще проконсультуватися з фахівцем перед прийомом будь-яких, навіть натуральних ліків!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.