Політика

Сергій Гайдай: Я думаю ніякої справжньої блокади Порошенко не забезпечить – як завжди це імітація

Сергей Гайдай: Я думаю никакой настоящей блокады Порошенко не обеспечит – как всегда это имитация

Але у мене питання до самих громадян, а навіщо нам влада на яку потрібно тиснути? Влада – це найнята на роботу управлінська та сервісна кампанія обслуговує всіх громадян нашої держави.

Сергій Гайдай

Президент, нарешті оголосив про повну транспортній блокаді окуппированных територій.

Я думаю ніякої справжньої блокади Порошенко не забезпечить – як завжди це імітація. Альо все-таки оголосив. Добре? Ну як би так. Класичний приклад, коли тиск громадян на владу призводить до результату.

Але у мене питання до самих громадян, а навіщо нам влада на яку потрібно тиснути? Влада – це найнята на роботу управлінська та сервісна кампанія обслуговує всіх громадян нашої держави. Контракт, який ми підписували з президентом явились в місті у 2014 го, передбачав його непримиренну боротьбу за територіальну цілісність держави, успішне визволення Української землі від терористів і окупантів і ще багато чого. А тепер цю роботу за найманих працівників повинні вести їх роботодавці?

Уявіть собі: ви найняли на роботу до себе в будинок управдома. Альо в домі, як не було так і немає порядку. Кербуд краде і не виконує свої обов’язки належний чином. Що б він хоч щось почав робити, доводиться щоразу давати йому чарівний пендель. Може бути краще його вигнати до чортової матері у відставку і взяти нового – того, хто буде працювати належний чином?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.