Сергій Гайдай: Я думаю ніякої справжньої блокади Порошенко не забезпечить – як завжди це імітація

Але у мене питання до самих громадян, а навіщо нам влада на яку потрібно тиснути? Влада – це найнята на роботу управлінська та сервісна кампанія обслуговує всіх громадян нашої держави.

Сергій Гайдай

Президент, нарешті оголосив про повну транспортній блокаді окуппированных територій.

Я думаю ніякої справжньої блокади Порошенко не забезпечить – як завжди це імітація. Альо все-таки оголосив. Добре? Ну як би так. Класичний приклад, коли тиск громадян на владу призводить до результату.

Але у мене питання до самих громадян, а навіщо нам влада на яку потрібно тиснути? Влада – це найнята на роботу управлінська та сервісна кампанія обслуговує всіх громадян нашої держави. Контракт, який ми підписували з президентом явились в місті у 2014 го, передбачав його непримиренну боротьбу за територіальну цілісність держави, успішне визволення Української землі від терористів і окупантів і ще багато чого. А тепер цю роботу за найманих працівників повинні вести їх роботодавці?

Уявіть собі: ви найняли на роботу до себе в будинок управдома. Альо в домі, як не було так і немає порядку. Кербуд краде і не виконує свої обов’язки належний чином. Що б він хоч щось почав робити, доводиться щоразу давати йому чарівний пендель. Може бути краще його вигнати до чортової матері у відставку і взяти нового – того, хто буде працювати належний чином?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh