Новини з Австрії

5 березня в’їзд до Австрії буде значно спрощений

В Австрії “День волі” настане 5 березня. І це також матиме серйозні наслідки зміни правил в’їзду в Австрію.

Поки що для в’їзду в Австрію все одно доводиться проходити перевірку 2G Plus. На сайті Міністерства соціальних справ станом на середу (16 лютого) можна прочитати, що в’їзд до Австрії “можливий лише за наявності дійсної довідки про вакцинацію або одужання або медичної довідки про звільнення”. “Якщо цих доказів немає, перед в’їздом має бути проведена реєстрація для проходження перевірки. Крім того, необхідно негайно піти на карантин, який може бути завершений лише за допомогою негативного молекулярно-біологічного тесту (наприклад, ПЛР-тесту) на п’ятий день після в’їзду”. День в’їзду вважається “нульовим днем”.

Єдиними винятками на даний момент є люди з ревакцинацією, тобто ті, хто має три щеплення від вірусу корони

“При в’їзді в Австрію необхідно мати дійсний негативний результат молекулярно-біологічного тесту (наприклад, ПЛР-тест) або медичну довідку про звільнення. Якщо є доказ 2-G з додатковою дозою (“бустер”), негативний результат тесту не повинен подаватися” , – Ідеться в правилах.

Але через те, що 5 березня очікується велике відкриття, суворий режим в’їзду також відміниться

Правила в’їзду будуть радикально пом’якшені. Саме це означає, що з 19 лютого 2022 року до Австрії теоретично можуть в’їжджати нещеплені люди з негативним тестом на коронавірус. Ця модель 3G буде офіційно запроваджена, очевидно, протягом тижня з 21 лютого.

Таким чином, вже точно не пізніше 5 березня 2022 року при в’їзді в Австрію діятимуть загальні правила 3G. Після цього до країни можуть приїхати навіть нещеплені люди. Однак регіони та країни варіантів вірусу поки що будуть виключені з цього правила.

Є й хороші новини не лише для австрійців, які в’їжджають до країни

Туристи та ділові мандрівники також виграють від нового правила. Тому що на додаток до полегшення правил в’їзду також і в готельному бізнесі мають бути масові послаблення. Суворі вимоги у готелях мають бути зняті. Таким чином, подорожувати та відпочивати знову можна буде без “G-обмежень”. Але будьте обережні: Відень, як то кажуть, йде своїм шляхом. Ще невідомо, чи буде, і якщо так, то як виглядатиме свобода пересування для нещеплених людей у ​​федеральній столиці.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: APA/Roland Schlager

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України