Новини з Австрії

В Австрії хочуть негайно відмінити примусову вакцинацію проти коронавірусу

У п’ятницю 18 лютого шеф FPÖ Герберт Кікль розкритикував оголошені урядом кроки по пом’якшення коронавірусних заходів, які залишають без зміни закон про обов’язкову вакцинацію.

У його заяві для преси, зокрема, стверджується:

«Канцлер ÖVP Карл Нехаммер у своїй стихії. Йому, очевидно, подобається і далі змушувати людей танцювати під його коронавірусну дудку. Лише через два дні після давно назрілих кроків з ослаблення коронавірусних заходів канцлер знову натиснув на гальмо — про це можна було дізнатися з «Ранкового журналу» Ö1. Після тиску, який на нього висловили висловлювання експертів та його власні глави земельних урядів, Нехаммер хоче знову повернутися до фетишизму обов’язкової вакцинації. Здобувши популярність як «гнучкий» міністр внутрішніх справ, нинішній канцлер тримає відкритим чорний хід, щоб через нього вперто продовжити жорстку лінію на обов’язкову вакцинацію», – заявив Герберт Кікль, вимагаючи негайно скасувати всі коронавірусні заходи та припинити обов’язкову вакцинацію.

Всі докази явно і недвозначно на боці критиків чорно-зеленого корона-режиму. Переважна більшість голів земельних урядів єдина в тому, що обов’язкова вакцинація та пов’язані з нею штрафи не потрібні. Та й погляд на закордонні країни показує, що там здебільшого не лише скасовано вже всі коронавірусні обмеження, а й немає жодних слідів обов’язкової вакцинації, – наголосив Кікль.

Мотивація Нехаммера та його авантюрного корона-курсу очевидна. «Канцлер не дає охолонути темі, яка насправді вже вичерпана. Тим самим він хоче відвернути увагу від основної структурної проблеми ÖVP – від корупції», – сказав шеф FPÖ.

За матеріалами: https://www.fpoe.at
Фото: FPÖ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України