Право

42-річний українець в Польщі вбив свою 29-річну дружину та двох дочок

Про вбивство жінки та двох маленьких дівчаток повідомили у польських ЗМІ. Звинувачення висунено проти 42-річного жителя Пущикова – українця Сергія.

42-річному чоловікові з України висунули звинувачення у трьох вбивствах з прямим умислом, повідомив у понеділок речник окружної прокуратури в Познані, прокурор Лукаш Вавжиняк. У суботу в квартирі в Пущиково (Великопольське воєводство) виявили тіла жінки і двох маленьких дівчаток.

Чоловіка затримали в суботу. Його слухання відбулися в понеділок. Чоловік зізнався у вбивстві дружини та дочок.

Жінці було 29 років, а дівчаткам – 1,5 та 4,5 роки. За словами речника прокуратури, за попередніми даними, їхня смерть настала внаслідок удушення внаслідок обчеплення рук за шию.

– Він сказав, що хоче позбутися проблеми, тому що дружина звинувачує його в проблемах з алкоголем, що він у боргах і що він не працює. У ніч з 13 на 14 листопада після однієї з таких сварок він вирішив убити свою дружину, коли вона спала з дочками нагорі. Там він вперше задушив свою дружину. Потім, коли одна з дівчат прокинулася, він задушив ту дівчину, потім ще одну доньку, – сказав він.

Зловмисник мав проблеми з алкоголем

Прес-секретар зазначив, що на допиті чоловік поводився спокійно – на запитання, чи не шкодує про скоєне, він почав плакати. Він повідомив, що не пам’ятає всіх подробиць інциденту. За його словами, у нього були проблеми з алкоголем, він випив того дня, навіть після злочину.

Прокурор зазначив, що всі загиблі – українці. 42-річний Він приїхав до Польщі у 2018 році. Прокуратура клопотала суд про тримання під вартою для чоловіка на три місяці.

Тіла 29-річної жінки та двох дітей були виявлені в квартирі в Puszczykowo – сказав речник великопольської поліції, молодший інспектор. Анджей Боровяк. У справі затримали батька дітей і чоловіка жінки.

Справою займаються співробітники Головного управління поліції міста Познань і прокурор.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України