Життя

4 знака Зодіаку, які не вміють поводитися з грошима

Проблема полягає в тому, що, маючи гроші тільки на пиво, їм завжди хочеться шампанського!

Місяць тільки почався, а гроші вже закінчилися… для цих 4 знаків Зодіаку це постійна проблема, адже кожен з них вважає гроші чимось ілюзорним і невловимим.

Стрілець

Перше місце по марнотратству Серед всіх знаків Зодіаку дістається Стрільцям! Всі їхні думки звучать приблизно наступним чином: “гроші просто не можуть закінчитися, адже у мене ще стільки неоплачених рахунків!»

Їх проблема полягає в тому, що, маючи гроші тільки на пиво, їм завжди хочеться шампанського. Наявність в кишені банківської карти лише підстьобує імпульсивність Стрільців.

Єдине, що представники даного сузір’я можуть зробити, щоб хоч якось проконтролювати свої витрати, це повністю перейти на готівкові розрахунки. Так вони будуть бачити, що гроші мають властивість закінчуватися.

Терези

Терезам подобається виглядати стильно, тому їх найбільша проблема це безумовно шопоголізм! Ваги з кредиткою в руках — дуже небезпечне поєднання. Однак їх проблеми з грошима викликані не тільки необдуманими покупками, але і відмовою оплачувати рахунки в кінці місяця, через що борги Терезів постійно зростають.

Терезам не складає ніяких труднощів вирішити для себе, що вони просто «зобов’язані» щось купити, а тому вони використовують це рішення в якості виправдання перенесення оплати рахунків «на наступний місяць». Ось тільки цей “наступний місяць” регулярно переноситься вперед.

Бик

Найбільша фінансова проблема Тельців полягає в їх звичці потурати своїм бажанням. Їм подобається балувати себе, і в цьому вони не знають кордонів. А тим часом рахунки продовжують накопичуватися…

Але є і зворотна сторона медалі. Тельці-надзвичайно працьовиті люди, а тому дуже старанно працюють, щоб оплачувати свої витрати. Проблема ж полягає в тому, що їх одержимість мати все краще робить їх рабами нескінченної роботи.

Іноді Тельці можуть впасти в залежність від усього того, що у них вже є.

Риби

Проблема риб у фінансових питаннях полягає в тому, що вони завжди жертвують собою заради оточуючих. Якщо хтось приходить до них за допомогою, будь то потреба в грошах або поручительстві, Риби просто не можуть відмовити.

Їх добросердечністю часто зловживають, тому в своєму прагненні допомагати оточуючим представники цього знака, як правило, самі виявляються в боргах. Це основна риса люблячої та щедрої риби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України