Міністр уряду в Австрії прибув на присягу до президента на трамваї та у кросівках за 90 євро

У понеділок вранці Вольфганг Мюкштайн був приведений до присяги в якості міністра охорони здоров’я федеральним президентом Олександром ван дер Белленом. Саме цим і має намір займатися новий керівник відомства

Новий міністр цінує скромність і невибагливість і тому він прибув в Хофбург на присягу на трамваї. Мюкштайн теж обходиться без краватки, як і партійний лідер Вернер Коглер і, як з’ясувалося під час присяги, носить кросівки New Balance.

Інавгурація, на яку Мюкштайн приїхав в повсякденному одязі, пройшла в присутності федерального канцлера Себастьяна Курца (ÖVP) і віце-канцлера Вернера Коглер (Зелені). Перед приведенням до присяги відповідно до конституції федеральний президент Олександр Ван дер Беллен виступив з короткою промовою, в якій також підкреслив соціальну складову кризи. Він також підкреслив «новаторську роботу» Мюкштайна як одного з батьків центрів первинної медико-санітарної допомоги Відня.

До сих пір Вольфганг Мюкштайн був  мовчазний. У попередніх заявах 46-річний вінець завжди говорив, що хоче спочатку треба дочекатися приведення до присяги. Поки ясно лише те, що лікар готовий піти на непопулярні заходи, якщо в цьому виникне необхідність.

Після приведення до присяги Мюкштайн все ж сказав пару слів, підкресливши, що хоче відразу ж приступити до роботи. Він уже запланував, наприклад, зустріч з кризової командою. Крім боротьби з пандемією, він також хоче зосередитися на соціальні наслідки кризи. Канцлер Курц залишився задоволений «відмінним» вибором віце-канцлера і заявив, «що тепер в нашій команді є практикуючий лікар».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh