Новини з Австрії

Міністр уряду в Австрії прибув на присягу до президента на трамваї та у кросівках за 90 євро

У понеділок вранці Вольфганг Мюкштайн був приведений до присяги в якості міністра охорони здоров’я федеральним президентом Олександром ван дер Белленом. Саме цим і має намір займатися новий керівник відомства

Новий міністр цінує скромність і невибагливість і тому він прибув в Хофбург на присягу на трамваї. Мюкштайн теж обходиться без краватки, як і партійний лідер Вернер Коглер і, як з’ясувалося під час присяги, носить кросівки New Balance.

Інавгурація, на яку Мюкштайн приїхав в повсякденному одязі, пройшла в присутності федерального канцлера Себастьяна Курца (ÖVP) і віце-канцлера Вернера Коглер (Зелені). Перед приведенням до присяги відповідно до конституції федеральний президент Олександр Ван дер Беллен виступив з короткою промовою, в якій також підкреслив соціальну складову кризи. Він також підкреслив «новаторську роботу» Мюкштайна як одного з батьків центрів первинної медико-санітарної допомоги Відня.

До сих пір Вольфганг Мюкштайн був  мовчазний. У попередніх заявах 46-річний вінець завжди говорив, що хоче спочатку треба дочекатися приведення до присяги. Поки ясно лише те, що лікар готовий піти на непопулярні заходи, якщо в цьому виникне необхідність.

Після приведення до присяги Мюкштайн все ж сказав пару слів, підкресливши, що хоче відразу ж приступити до роботи. Він уже запланував, наприклад, зустріч з кризової командою. Крім боротьби з пандемією, він також хоче зосередитися на соціальні наслідки кризи. Канцлер Курц залишився задоволений «відмінним» вибором віце-канцлера і заявив, «що тепер в нашій команді є практикуючий лікар».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України