Здоров'я

4 вправи для стрункості ніг від голлівудського тренера

Ці вправи придумав відомий тренер американських кінозірок Дон Саладіно. Він славиться своїми супер-ефективними кардіо-тренуваннями, які відвідують багато знаменитостей, готуючись до зйомок у кіно або на телебаченні. Спробуйте самі і ви швидко відчуєте ефект від цих вправ!

Запасіться двома гантелями вагою в 2 або 4 кг. Робіть по 3 підходи кожної вправи через день. Відпочинок між підходами – 1-2 хвилини.

1. Матриця (маятник)

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Уявіть, що ви стоїте в центрі циферблата годинника, а цифри 12:00 прямо перед вами. Зігніть коліна і лікті рук, щоб підготуватися до стрибка. Потім, розмахуючи руками для рівноваги, стрибну до цифри 1:00, приземляючись на праву ногу, а ліву піднявши. Потім стрибну назад в центр, приземлившись на ліву ногу. Повторюйте, стрибаючи правою ногою на цифри 3:00 і 5:00, а потім, лівою ногою на цифри 11:00, 9.00, і 7.00.

2. Планка. Помахи гантелями в упорі лежачи

Тримаючи гантелі в кожній руці, прийміть положення планки ( «упор лежачи»), витягнувши ноги (тримайте ноги трохи ширше плечей). Підніміть гантель в правій зігнутій руці впираючись лівою рукою з гантеллю в підлогу для рівноваги, так, щоб лікоть досяг тулуба. Опустіть руку і повторіть вправу лівою рукою. Продовжуйте поперемінно, по 10 разів з кожної сторони. А ви знаєте, що планка – це найефективніша вправа для преса?

3. Присідання в випаді з гантеллю

Тримаючи гантель в лівій руці, поставте ноги на ширині плечей. Зробіть крок вперед правою ногою і прийміть положення полуприседа, ліва нога ззаду. Підніміть гантель на прямий лівій руці вгору до стелі. Починайте пульсуючі присідання вгору і вниз, згинаючи обидва коліна одночасно і не опускаючи руки з гантеллю. Потім повторіть вправу з гантелями в правій руці і змініть положення ніг. Зробіть 10 повторів на кожну ногу.

4. Вистояти будь-яку ціну

Візьміть гантель в ліву руку, поставте ноги на ширині плечей. Підніміть праву ногу на 0,5 м від підлоги, згинаючи праве коліно під кутом 90 градусів. Підніміть ліву руку з гантелей вгору прямо, а потім зігніть її під кутом 90 градусів. Продовжуйте випрямляти і згинати ліву руку з гантеллю, одночасно стискаючи правий кулак на рівні стегна, але не опускайте праву ногу! Головне – вистояти! Потім змініть руку і ногу. Робіть вправу по 10 разів кожною рукою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.