4 вправи для стрункості ніг від голлівудського тренера

Ці вправи придумав відомий тренер американських кінозірок Дон Саладіно. Він славиться своїми супер-ефективними кардіо-тренуваннями, які відвідують багато знаменитостей, готуючись до зйомок у кіно або на телебаченні. Спробуйте самі і ви швидко відчуєте ефект від цих вправ!

Запасіться двома гантелями вагою в 2 або 4 кг. Робіть по 3 підходи кожної вправи через день. Відпочинок між підходами – 1-2 хвилини.

1. Матриця (маятник)

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Уявіть, що ви стоїте в центрі циферблата годинника, а цифри 12:00 прямо перед вами. Зігніть коліна і лікті рук, щоб підготуватися до стрибка. Потім, розмахуючи руками для рівноваги, стрибну до цифри 1:00, приземляючись на праву ногу, а ліву піднявши. Потім стрибну назад в центр, приземлившись на ліву ногу. Повторюйте, стрибаючи правою ногою на цифри 3:00 і 5:00, а потім, лівою ногою на цифри 11:00, 9.00, і 7.00.

2. Планка. Помахи гантелями в упорі лежачи

Тримаючи гантелі в кожній руці, прийміть положення планки ( «упор лежачи»), витягнувши ноги (тримайте ноги трохи ширше плечей). Підніміть гантель в правій зігнутій руці впираючись лівою рукою з гантеллю в підлогу для рівноваги, так, щоб лікоть досяг тулуба. Опустіть руку і повторіть вправу лівою рукою. Продовжуйте поперемінно, по 10 разів з кожної сторони. А ви знаєте, що планка – це найефективніша вправа для преса?

3. Присідання в випаді з гантеллю

Тримаючи гантель в лівій руці, поставте ноги на ширині плечей. Зробіть крок вперед правою ногою і прийміть положення полуприседа, ліва нога ззаду. Підніміть гантель на прямий лівій руці вгору до стелі. Починайте пульсуючі присідання вгору і вниз, згинаючи обидва коліна одночасно і не опускаючи руки з гантеллю. Потім повторіть вправу з гантелями в правій руці і змініть положення ніг. Зробіть 10 повторів на кожну ногу.

4. Вистояти будь-яку ціну

Візьміть гантель в ліву руку, поставте ноги на ширині плечей. Підніміть праву ногу на 0,5 м від підлоги, згинаючи праве коліно під кутом 90 градусів. Підніміть ліву руку з гантелей вгору прямо, а потім зігніть її під кутом 90 градусів. Продовжуйте випрямляти і згинати ліву руку з гантеллю, одночасно стискаючи правий кулак на рівні стегна, але не опускайте праву ногу! Головне – вистояти! Потім змініть руку і ногу. Робіть вправу по 10 разів кожною рукою.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh