Авторські статті

4 основних міфа про Правий сектор

Про Правий сектор. Питання- відповіді. Міфи і реальність.

1. Міф. Правий сектор – потужна організація. Глибоко ешолонована і масова.

Реальність. Правий сектор – це Маргінальна УНА-УНСО і декілька маргінальних груп. Ще в 2012 році за дивним збігом обставин УНА виграла жеребкування в ЦВК і набула право вводити своїх людей у виборчі комісії. Всі хто брав участь у виборчому процесі 2012 – добре пам’ятають, чим це обернулося. Особисто у мене один з діячі цієї структури вимагав 20 тисяч за введення опозиційних спостерігачів по квоті цієї партії. ( округ у Київській області).

2. Міф. Правий сектор розпочав справжню революцію на Вулиці Грушевського 22 січня.

Реальність. Після невдалого штурму 11 грудня мирного Майдану Клюєву була поставлено завдання показати картинку “фашистів і бандєровцев” в Києві для легітимізації кінцевої зачистки і розгону Майдану. З’являється Правий сектор з коктейлями. Горять автобуси й вв-шники.

Але відбувається неконтрольована реакція. Картинка відзнята, але на місце декорацій й телезйомки приходять Справжні. Й починають напів озброєну боротьбу.
Далі знову Правий сектор зникає із публічного поля.

Міф 3.

Ярош ходив до Януковича на перемовини задля зупинення кровопролиття. Запис про це є у журналі АП.

Реальність. Розстрілена Небесна сотня. Серед жертв жодного члена ПС. Ярош, за антуражем і ЗМІ-спамом йде у лігва ворога, щоб сказати Межигірському маніяку одне – ми не складемо зброю! Цього звичайно не можна було зробити по телефону, коли велися перемовини? Чоловік, якого на сцені майдану так артистично затулили тіло охоронці йде через спецназ, тітушок, Беркут і ВВ, лише для того, щоб сказати Януковичу “ні”.

Міф 4. Після втечі Януковича ПС контролює нову владу.

Реальність. Заява про підрив ГТС. Реакція Росії після заяви синхронна – захоплення газорозподільчої станції під Генічиськом.

Картинка для російського тв – Саша Білий та інші історії. Штурм єдиного за визнанням РФ легітимного органу влади – парламенту України 27 березня.

П.С. Я впевнений, що кожен у цей список може додати свої пункти. Але висновки, на моє глибоке переконання – однозначні.

Олександр БАБАК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

54 коментарів

 1. 1. “Глибоко ешолонована і масова” – а існує такий міт?
  “Маргінальна УНА-УНСО” – маргінальною УНА-УНСО керує Юрій Шухевич, герой України, син Романа Шухевича. “Особисто у мене один з діячі цієї структури вимагав 20 тисяч” – факти де? Хто це був, Ім’я? Де це було, коли? І Чаленко в друзях на ФБ не непокоїть?
  2. “була поставлено завдання показати картинку” – знову – факти де?
  “Але відбувається неконтрольована реакція” – ну, та, все, що я сказав, правда, але тут просто так сталося.
  3. “Серед жертв жодного члена ПС” – жалко, правда? “зробити по телефону” – тобто, наприклад, ви мали можливість набрати янека по телефону, і про щось поговорити?
  4. “Штурм єдиного за визнанням РФ легітимного органу влади – парламенту України” – взагалі-то, москва нову владу не сприймає ні в якому вигляді.
  Я можу додати, що ви занадто переймаєтеся “картинкой, що її бачить кремль”. Кремль може її побачити будь-де, навіть якщо ми всі будемо білими і пухнастими. Не треба себе обманювати, ніколи сумирність не зупиняла бандита.

 2. Ахуєнно. Тепер в нас західні зомбі. Скільки гівна за сьогдні вилилось на ПС. Виновок – комусь дуже вигідно їх затравити… Не буду говорити, хто бреше, “мутний” ПС, чи влада в справах якої ми вже переконались. Але ПС – це єдина сила на даний момент, яка здатна щось протиствити влади… Прийде час робити жовтневий переворот, (а він прийде, оскільки систему ніхто міняти не збирається), хто тоді зможе повести людей?

  1. ПС це проект. Фінансується тими ж людьми, що й Корчинський. Дозволено йому красти золоті батони та авто януковичів. За це треба закидати в ефір картинки… Це ж зрозуміло кожному!!!

 3. Реальна правда про ПС
  hvylya.o r g/analytics/politics/kto-stoit-za-pravyim-sektorom-i-kak-spasti-ukrainu-ot-vtorzheniya-rossii.h t m l

 4. ПС – одна из организаций в Украине, которые защищают украинский сценарий развития Украины. Не российский, не европейский или американский, а украинский. Самые правильные шаги во время Майдана имели ПС и Самооборона Майдана. Без них не было бы никакого Майдана.

  1. Все почалося з мирної акції студентів які були проти відхилення курсу України до Европейської спільноти. Їх розігнала міліція. Але там не було ні правого сектору ні так званої опозиції…
   Так само підтримую думку, що керівництво правого сектору, який невідомо звідки з”явився (до речі коли взагалі ця організація з”явилась на теренах України?), робить спроби відволікти увагу від дій Россії, та організовує провакації. Ми взагалі мирна нація, допоки нас не чіпають. А всіляки молодики з лозунгами неофашистів, скінхєдів – це більш притаманно росії.

   1. ПС єдина проукраїнська сила (ПРі КПУ-РАША БЮТ і УДАР-проєврейська )Це вони скинули Яника а не політики!!! А щодо провокацій якби не п-си з опозиції які зупинили Корчинського Овоща скинули ще в грудні!!!

 5. Згадайте ще дії братчиків Корчинського 1 грудня 2013 року і де хто з них опинився під час та після штурму “Беркута”. “Братчики” – за кордоном міліції в повній безпеці, а Корчинський – в Росії. Тож висновки очевидні!

 6. Про те що серед ПС немає жодного загиблого розкажи Жизнєвському, муділа.

 7. Дивні збіги браття стаються.
  1. На корднонах Путлер з армією осб ось війну почне.
  2. Янек десь в Ростові хоче реанімуватись і попростити про вторгнення.
  3. І тут правий сектор і Ярош на білому коні штурмуть єдиний легітимний орган в Україні.
  Питання:
  Чиї ж вказівки виконує цей пятий сектор?
  Кому ж всетаки підігрує Ярош?
  Відповідь одна – зовнішньому ворогу.

 8. П.С. сделал больше чем много для свержения Януковича, и никто не сможет сказать иначе. Но нельзя отрицать что победу “режима” сделали миллионы простых украинцев. П.С. является лишь частью победивших сил. Аргументы в статье железобетонные, и исходя из нынешней ситуации П.С является сейчас тормозом для нынешней власти их действия дискредитируют и разобщают общество. Общество восстало против произвола власти, и сейчас не поддерживает поведение активистов П.С. (98%) населения. Победил народ (а не вы) и не мешайте строить демократическое общество. Какой пример вы подаете Харькову, Одессе, Луганску, Донецку – думайте думайте и еще раз думайте а то с такими действиями вы легко из героев быстро превратитесь в бандитов, в сознании 100% граждан Украины.

 9. Походу автор ще той зеленчук – написати такий треш це ще треба вміти. Очікуєм за 5 років якісних статей аля кісільов 2.
  Удачі на ниві заказухи, тільки піднімайте рівень 😉

  1. Стаття дуже проста, і дуже зрозуміла. А що ще думати ворог біля воріт, а єдину владу яка хоч щось робить для оборони хочуть знести.

   1. Ахуєнно. Тепер в нас західні зомбі. Скільки гівна за сьогдні вилилось на ПС. Виновок – комусь дуже вигідно їх затравити… Не буду говорити, хто бреше, “мутний” ПС, чи влада в справах якої ми вже переконались. Але ПС – це єдина сила на даний момент, яка здатна щось протиствити влади… Прийде час робити жовтневий переворот, (а він прийде, оскільки систему ніхто міняти не збирається), хто тоді зможе повести людей?

 10. Висновок єдиний : ПС свою справу зробив і владі вже не потрібен. Ось його і “зливають”.

  1. Та ні хто ні кого не зливає!!! Але ж не можна робити добрі справи бандитськими методами!!! Навіщо тоді закон???!!!

 11. Якщо в них була зброя,чому вони не захищали Майдан 18 и 20 лютого?
  Чому хлопці з Небесної сотні йшли під кулі з картоними щитами?
  Де був Правий сектор???
  Це “провокативна банда”, яка все робить на замовлення Кремля!!!

  Це не бачить тільки сліпий!!!

 12. Представитель правого сектора в Житомирской области – явный нацист и фашист, на руках эсэсовские татуировки, использует гитлеровское приветствие. имя можно взять на сайте правого сектора, личные фото найти вконтакте. Гнать уродов надо!!! Прикрываются национализмом, а сами последователи Гитлера

 13. Образ героя т.н. движения Правый сектор они же пытаются нам навязать.
  По всем эпизодам их действий (в т.ч. ЯроШа) всегда была реакция, “основания” и действия пУТЛЕРА на удержание режима Янука\оккупацию Крыма\захват Украины.
  А кто финансирует т.н. движение Правый сектор ?
  А чего стоит “угроза” ЯроШа взорвать на территории Украины (!!!) нефте(газо)провод ? Даже бабушке понятно, что врагами Европы станет именно бЕндеровская Украина! Почему ЯроШ не взрывает Кремль или тюменские месторождения ? Т.д. и т.п. …
  ЯроШ – не кремлевский проект (было-бы для него круто), ЯроШ – типичный КГБ_пУТЛЕРовский инструмент реализации пУТЛЕРом (маленьким злобным карликом) своей «исторической» миссии.

 14. Хохлы-есть хохлы. Друг-друга обосрать-это милое дело. Повылазила куча, якобы, журналистов с незаконченным средним образованием и “развеевают” мифы. А месяц назад еще друг другу пятые точки лизали. Одним словом – ХОХЛЫ. Быдлота.

 15. Обязанность каждого гражданина страны быть честным с собой и с людьми, особенно это касается наших политиков! Они торгуют должностями, пугают нас войной с Россией, сдают Крым чтобы задобрить Путина, не нашли и не посадили НИ ОДНОГО убийцы не говоря уже о лидерах бывшей власти! Убивают и арестовывают людей руками тех же милиционеров которые были и раньше! Для чего это? Чтобы отвлечь людей от дерибана власти и денег! А касаемо армии, то на каком основании людям бросать работу и учёбу и идти под начальников милиционеров? Чему они их научат? А самое главное у нас военное положение объявлено? Поэтому большинство посылают из военкоматов! Спасибо людям что они спонсируют армию, сами организуются для учений … Позор корупционерам и их прихлебателям!

 16. Я также думаю, что в действия правого сектора не все последовательно и логично. Есть предположение, что П.С. каким-то образом связан с российскими спецслужбами. По кайней мере в этом случае многое может стать на свои места (в частности все четыре мифа, приведенные выше).
  Учитывая, какую политику проводила и проводит Россия в Украине, не удивлюсь тому, что Правый сектор есть изначально проектом российских спецслужб.

 17. Действия правого сектора чисто бандитские и провокационные,которые нельзя назвать патриотическими,а скорее противозаконными.Правый сектор это бандформирование для подрывной деятельности на территории Украины,а Яроша и Музычко надо было изолировать давно.

 18. Маячня. УНА-УНСО – заслужила собі репутацію тим, що саме завдаки ній збереглись сучасні кордони України. Саме вони чинили опір сепаратистам, а не псевдо влада Кравчука.

  2 – теж маячня. Правий Сектор постійно записував до себе добровольців, охолошував потрібні речі для боротьби на Грушевського. І взагалі з чого автор взяв що їх там не було?

  3 – маячня. Член ПС розповідав про загибель близько 5 побратимів, вони не афішували свою організацію на смерті побратимів. Так Ярош ходив до Януковича, але він не погодився на його умови.

  4. ПС не має контролю над новою владою. Їх хочуть ліквідувати, забороняють зброю, вбивають і арештовують активістів.

  Для того щоб писати таке – потрібно спочатку мати елементарну інформацію про ПС. А не основуватись на думку яка у вас склалася. З вас нікудишній журналіст.

  1. http://hvylya.org/analytics/politics/kto-stoit-za-pravyim-sektorom-i-kak-spasti-ukrainu-ot-vtorzheniya-rossii.html
   вот тут очень хорошо все обяснили , а правый сектор нужно как то направить в нужном направлении.например как отдельное подразделение в нац.гвардии,хотят пусть воюют,не все там понимают что поют под дудку ФСБ и путина.

 19. Настоящие герои погибли, или лежат до сих пор по больницам. Саша Б настоящий придурок с автоматом в руке, боевик, как жил так и умер, этого стоило ожидать. Правый Сектор хуже фашистких нацистов, собралось стадо быков, которыми руководят проплаченные предатели, которые прячутся в нужный момент, провокаторы и предатели!разогнать всех, а лучше пересажать половину Чтоб другим идиотам не повадно было.

 20. Єтот правый сектор нужно разогнать как можно скорее.
  Пересадить их пока не поздно
  ОНИ ПРОВОКАТОРЫ ВОЙНЫ

 21. правый сектор – это агенты кремля , которые подрывают обороноспособность Украины ! Их нужно по законам военного времени ставить к стенке и стрелять без суда , как предателей Украины ! И чем быстрее придушить этих гнид – тем лучше для народа Украины!

  1. УНА-УНСО, Тризуб – теж агенти Кремля?) Не сміши, Кремль давно хотів їх знищити.

 22. чистісінька правда,там майже всі такі як білий,хоча може є і інші що дійсно вірять в їх ідеї

 23. Ці міфи потрібно було в грудні-січні розвіювати. Тепер їх можна засунути в …

 24. Ще після першого ролика про сашу білого було зрозуміло, що це провокація на користь проросійских сил. Повністю згоден з автором статті!

 25. Согласна с автором статьи на все 100%. Рядовые члены ПС – скорее всего честные патриотысе , но кукловод кто-?.. Все последние высказывания и действия этой организации – провокативны.

 26. Таких брехунів-журналюг, як ти, автор, треба як провокаторів під час війни, відправляти у відповідні місця. Скільки грошей отримав за замовну статейку? Знайди собі інший “лохторат”, ідіоте. В мене в ПС чоловік і син, з самого початку, весь час на передовій (без документів, бо менти мали чіткий наказ не брати у полон всіх, хто з ПС), чоловік був травмований, де-які хлопці зникли зовсім (ще в Дніпрі водолази не шукали). А хто згорів у Будинку Профсоюзів? Мели, Емеля…

  1. Я дуже вам співчуваю, але до чого тут безчинства саши білого? Ваш чоловік та син хіба не за “Закон – один для всіх” воював? Чи може одних бандитів треба поміняти на других. Якщо я був на майдані, то я що, маю право порушувати закон???? Я вважаю, що саша білий, якби не визнавав за собою вини – не тікав би!!!

   1. А може бандитів без суда і слідства розстрілювати?

   2. А в чем безчинства Сашка Белого? Между прочим он местный Робин Гуд. Он боролся с бандитами из ментовки и прокурорами. Тот идиот, которого Сашко за галстук хватал неделю не выписывал арест на маньяка, который износиловал в Ровно женщину и все люди знали кто это. А если вашего родственника не дай Бог изнасилуют, вы не будете прокурора за галстук хватать? Поэтому у нас и такие прокуратура и милиция, которые расследут 3% всех дел в год, потому что остальные 97% сами и совершают и мало таких как Сашко Белый. А Авакову такие Сашки не нужны, потому что он бандит с большой дороги и поставила его баба с косой, чтоб убрал всех ее конкурентов и тех, кто сделал революцию, что бы и ее не смели как зэка.

  2. можливо чоловік і син дійсно вірять в ті ідеї але факт той що білий-натуральний бандит і якщо він втікав то боявся бо знає що винен

  3. Вибачте, Ірина, но щось мені дивним здається пояснення, що хлопці з ПС не брали із собою документів на майдан через ніби-то наказ МВС. В них що, у паспортах відмітка про належність до ПС проставлена?

 27. Из героев вчерашних, правый сектор превратился в уголовников и бандитов сегодняшних. Если так оно и есть а оно так уже точно есть , то отсюда вывод….. пора с ними заканчивать. Настоящие герои на по домам сидят в такое время , а на рубеже … на границе , и должны там защищать страну или что в лучшем случае просто уже быть в россии и там делать дестабилизацию. Вот их обязанность . А не прятаться в центре страны под юбками как трусы.

   1. Так ми і не обіцяли партизанську війну, партизанську війну обіцяв росіянам
    ПС. Я так піду в військомат я к нормальна людина а не як бандит із фсбшного Правого сектору, а потім коли все втрясеться розберемося із прихованими зрадниками.
    [пі-пі-пі] мені заміна одних бандитів на інших в мене діти є і я не хочу щоб вони росли в країні де всим заправляють свині на кшалт вашого дохллого героя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.