Новини

Інформаційне повідомлення «Правого cектора» стосовно подій 27.03.14

Сьогодні на Майдані Незалежності у Києві відбулося Віче з приводу контрреволюційних дій міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Головною причиною до зборів стало звіряче вбивство представника «Правого сектора» Олександра Музичка.

В акції, на яку зібралось кілька тисяч людей, брали участь члени різних громадських організацій, зокрема активісти Майдану, Автомайдану, Самооборони та «Правого сектора» та інших організацій.

Акція мала на меті вимогу термінової люстрації правоохоронних структур, справедливе покарання винуватців трагедії на Грушевського та Інститутській та відставку міністра внутрішніх справ А.Авакова. Віче Майдану вирішило брати ініціативу в свої руки, а «Правий сектор», будучи авангардом національної Революції, підтримав волю народу. Правий Сектор заявляє, що пікетування Верховної Ради, було попереджувальною акцією.

«Правий сектор» виступає проти захоплення будівлі Верховної Ради. Під час цих подій активісти «Правого сектора» стримували, обурених беззаконними діями міністра Авакова, людей.

Прес-служба «Правого cектора»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

 1. Виглядають ваші дії так, ніби ви на службі у Кремля.
  Якщо ви патріоти – ідіть у Національну гвардію, на кардон, створюйте підпільні організації в Криму, якщо бандити – штурмуйте Верховну Раду, збивайте бабки з людей, збирайте квіти для Путіна, щоб радо його зустріти.
  Невже незрозуміло – вчора ви зіграли на руку Кисельову і Ко?
  Може для вас новина, але по країні бродять тисячі бандитів, які називають себе Правим сектором. Вони збивають бабки , тероризують людей. І чомусь я думаю вини не мають ніякого відношення до Майдану, а повилазили зараз з усіх щілин.
  Чогось усе це тривожить і викликає асоціації з “Мхедреоні”.

 2. Действия Авакова требуют действительно серьезного разбирательства и возможно отставки – создать такой конфликт от не профессиональной операции милиции в самое напряженное время – это преступление перед обществом и страной. Но действия ПС, осуществляемые именно сейчас и в таком виде, когда самый страшный извечный враг Украины – Россия готова поработить наш народ, не только не помогают решению проблем, а создают необходимый Путину прецедент для вторжения. До вчерашнего вечера, я смотрел на ПС как на радикальных патриотов, которые имеют место в любой стране и существуют как страшилка для врага. Но после вчерашней акции, реально задумался, а не работают ли они на Путина? Уж больно вовремя для него они делают то, чего он ждет. Если вы, ПС, не проплаченные Путиным агенты, то задумайтесь, плз, добивайтесь своих целей другими методами и в другое время, а то у нас может не оказаться страны, а народ будет порабощен.

 3. Може вже досить. “Правий сектор”- пам’ятаю вашу листівку ще від 1-го грудня (після побиття студентів), у якій чорним по білому було написано по-російськи: ПРОВОКАЦИЯ-МАТЬ РЕВОЛЮЦИИ! Провокатори- це ваша сутність і загибель людей на майдані 20-22 лютого- на вашій совісті!

 4. Контрреволюційні дії робить ПС.
  Ворог біля воріт. Кількість диверсантів зашкалює
  Бази в лісах Південного Сходу не закладені.Очевидно що ці герої якщо і збираються захищати то не більше мізерної частини України на яку скоріше всього россія і так не буде зазіхати.

  Все частіше приходить думка що ПС та “Сволота”- не патріоти а ФСБшні організаії які провокують напад та знищення країни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.