Авторські статті

Олег Ляшко: Отже, коротко і по суті про останні події щодо штурму Верховної Ради

1) Даремно я називав тих, хто збирався штурмувати парламент “провокаторами”. Зараз будь-яка дестабілізація ситуації всередині країни об’єктивно гратиме на руку московським окупантам. Дізнавшись, що Раду намагаються захопити, я вирішив, що це фсбшна агентура. Вийшов до цих людей і побачив безліч знайомих (а ще більше – знайомих облич тих, з ким не знайомий) – тих, хто відпочатку разом зі мною брав участь у боях на Грушевського, в урядовому кварталі і під час спроби розігнати Майдан.

Побачив політв’язнів режиму Януковича, яких я витягав з тюрем. Поряд зі мною був мій заступник Андрій Лозовий, який брав участь у подіях на Банковій 1 грудня 2013 року, він бачив людей, які були і там – не справедливо суспільство тоді оцінило іх “тітушками” і “провокаторами”. Попри те, що конфлікт буйних і нової влади становить національну загрозу, оскільки безлад у державі вигідний Москві, треба бути чесними: активісти, які збиралися штурмувати ВР – не гебістські провокатори. Вони щирі – їм болить те, що політичні репресії відроджуються.

2) Драматичні події останнього часу – серйозна загроза збереження державності. Мені сьогодні один чоловік старшого віку сказав: “Яка різниця? Буде протистояння влади і радикалів – втратимо державу. Нинішня влада не почне виправляти свої стратегічні помилки – втратимо державу легально…”. І він, на жаль, правий. Якщо ми спільними зусиллями не будемо тиснути на владу – вона продовжуватиме свою недолугу політику, яка ВЖЕ призвела до того, що ми тимчасово втратили Крим.

3) МВС взяло відповідальність за вбивство Сашка Білого. Який – при всій специфіці і часто нерозумінні його дій – був культовою особою для багатьох людей. Більше того, а чим був би Аваков міністром, якби не такі люди, як Сашко? До речі, а скільки сепаратистів убив нинішній режим? Жодного! Натомість загинув Герой Революції, який пережив війну у Чечні, але не пережив “демократію” в Україні.

4) Ті, хто вбивав Білого – не понесли жодної відповідальності. Легалізований бандитизм з боку мусорів – найбільша загроза з точки зору збереження Української Держави. Бо вона ескалуватиме внутрішнє протистояння на радість загарбникам.

5) Хто б не очолив МВС – наскрізь продажну і скурвлену систему – він її швидко не змінить. Тому, можливо, Аваков і нормальний, але були помилки, які більша частина громадян, готових до прямої дії, не пробачить. Відтак, якщо Арсен Борисович – патріот, він має уступити, сам піти з посади і вибачитися перед батьками Сашка Білого.

6) Я чітко розумію, на який ризик свого життя, здоров’я і свободи іду, виконуючи функцію переговорника нової влади і буйних. Проте, я не можу цього не робити перед своєю совістю. Бо є РЕАЛЬНИЙ ризик знищення України як самостійної держави. І я ляжу кістьми, але того не буде.

7) З 19 січня я особисто брав участь у боях і всіляко стимулював силовий спротив минулому режиму. Але не за те ми воювали, щоб сьогодні робити подарунки Кремлю і ризикувати своєю державністю.

8) Ті дурниці, які розповідають про нас, українців, російські канали – мабуть, краще іх і не згадувати зовсім. Навіть геть мирну акцію ці подонки в інформпросторі охрестять “тероризмом”.

9) Люди, готові до силового спротиву – це опора нашої Незалежності. Діяти проти них – це діяти проти України.

10) Зараз, аби захистити Вітчизну, потрібно досягти компромісу між буйними і владою. Бо Москва тільки і мріє про внутрішнє протистояння. Друга хвиля Революції буде – вона вже неминуча. Однак варто її відтягти до того часу, відколи над нами не нависатиме, немов Дамоклів меч, загроза зовнішньої окупації.

Я чітко розумію, що моя позиція здорового глузду може дорого коштувати мені політично, оскільки не сподобається ні буйним, ні поміркованим. Але доля Вітчизни для мене коштує дорожче, ніж рейтинг на виборах.

Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

7 коментарів

 1. Я полностью поддерживаю Ляшко. Наша страна стоит перед угрозой оккупации и полной потери государственности. Сейчас ЛЮБЫЕ действия ЛЮБЫХ СИЛ, сколь бы они ни были заслужены (или примазывались к заслуженым – ибо боевиков в качественном камуфляже что-то было незаметно между спинами студентов с деревянными щитами – сейчас МНОГО появилось “героев майдана”, как когда-то “чернобыльцев”) нужно оценивать с одной единственной точки зрения – они работаю ЗА Украину, или ПРОТИВ Украины. Вчерашние выступления у Верховной Рады РАБОТАЛИ ПРЯМО НА УНИЧТОЖЕНИЕ УКРАИНЫ. И НЕВАЖНО, КТО принимал в этом участие! Это [пі-пі-пі] которые боятся потерять свои прибыли, это болото, которому “утилизационный сбор” важнее государства, в котором эти [пі-пі-пі] живут, и им пользуются…

  1. Сейча НЕ-Обходимо объявить мораторий на ЛЮБЫЕ ОБЩЕСТВЕННЫЕ ВЫСТУПЛЕНИЯ ПРОТИВ УКРАИНЫ. ЛЮБЫЕ действия в этом ключе объективно работают на КРЕМЛЕВСКИЙ СЦЕНАРИЙ. НЕ ЗРЯ ВЧЕРА кремлевские вели ПРЯМОЙ РЕПОРТАЖ из-под Верховной РАды! И если так называемый “Правый сектор” не хочет стать ПРЯМЫМ АГЕНТОМ КРЕМЛЯ, он должен в КОРНЕ пересмотреть свои действия. Или мы сами пересмотрим “правый сектор”. Для НАС Украина ДОРОЖЕ, чем автомобили, украденные из Межигирья…

  2. “Правому сектору” и прочим [пі-пі-пі] маскирующимся под марку и работающим на ФСБ – хочешь зашищать Украину – марш на ВОСТОЧНЫЕ РУБЕЖИ – но не в качестве ФСБ-ешных провокационных бригад – а в качестве Народных дружин, как у нас, на [пі-пі-пі] [пі-пі-пі] – родина украинского козачества – самая спокойная и самая ПРИ-фронтовая местность УКРАИНЫ. Здесь [пі-пі-пі] поставлен НАДЕЖНЫЙ ЗАСЛОН. Здесь НАРОД, вспомнив свою КОЗАЦКУЮ долю, сам встал на помощь нашим солдатам. ВСЕ, в ком еще жива любовь к Украине – ОБЯЗАНЫ помочь нашим бойцам, стоящим на защите нашей Родины. Это 76 десантная бригада и вертолетный полк, базирующийся в моем [пі-пі-пі] Братья, мы поддерживаем наших бойцов всем, чем только можно, ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ! В нашем [пі-пі-пі] вертолетном полку служит и мой племянник, мой крестник… И я, как офицер запаса, уже сложил “тревожный чемоданчик”, и согласно мобилизационному предписанию, явлюсь без повестки, когда наступит военное положение, чтобы исполнить свой долг по защите нашей Родины.

 2. Вы уже начинаете доставать! С вашими [пі-пі-пі] музычками и другой бандитской швалью! Если такие [пі-пі-пі] то мандуйте к границам защищать родину, хватит по дачам как цыгане лазить тряпки тырить! Почему не слышно, что бы вы создали отряды и стоя на границах охраняете страну от захватчиков? Обосрались? Этот сраный правый сектор всех расстрелять. Думал будет толк, а сейчас смотрю одна шалупонь собралась. Я не за это поддерживал майдан.

 3. Повністю підтримую.

  Зараз така ситуація, що патріоти все правильно [пі-пі-пі] вимагаючи зміни системи. Люди, не називайте їх провокаторами. Просто Москва використовує цю боротьбу за моральність та чесність влади проти нас , вона не хоче, щоб Україна стала на шлях змін.
  Провокувати зараз не варто, а краще виходити всім на мітинги, але тільки мирно вимагати змін.

  Завдання майдану не виконані до кінця. Саме головне – це боротьба з корупцією, з якою не тільки не боряться силовики, але і далі збирають “данину” для Авакова. це говорять самі міліціонери, які не згодні до повторення, і не хочуть далі “нагинати народ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.