Новини з Австрії

29-річний сирієць у Відні погрожував перерізати горло двом співробітникам викруткою

Тривога у соборі Святого Стефана у Відні: 29-річний сирієць збожеволів і погрожував перерізати горло двом співробітникам викруткою. Мігрант напередодні вже зривав месу.

У неділю сирієць зірвав Святу Імшу у соборі Святого Стефана, найважливішому храмі Австрії. Священикові навіть довелося перервати месу, коли сирієць перестрибнув або переліз через перила для причастя і образив священика.

Наступного дня він повернувся. У понеділок о 09.30 іммігрант знову увійшов до Штеффля – з двома пивними банками в руці та викруткою. Коли охоронці підійшли до нього, він витяг викрутку і став погрожував їм серед іншого, використовуючи колючий інструмент, загальна перерізати їм горло або обезголовити їх — і знову дико кричав.

Коли один із двох охоронців церкви викликав поліцію, 29-річний чоловік втік. Поліцейські з інспекції Брандштетте заарештували чоловіка на Адвент-ринку Штефансплац; при ньому все ще була викрутка.

Мотив божевільного бунтівника поки не зрозумілий, але може мати релігійне підґрунтя. Дізнатися, про що саме він кричав, поки що не вдалося. “Допит поки неможливий через агресивну поведінку обвинувачених”, – повідомили у вівторок у головному управлінні поліції міста. Його поки що помістили до в’язниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України