Економіка

«Запоріжсталь» освоїла випуск гарячекатаного прокату з конструкційних марок сталі

Металургійний комбінат «Запоріжсталь» опанував виробництво гарячекатаного прокату з конструкційних марок сталі.

Про це повідомила пресслужба підприємства.

«Комбінат успішно пройшов процес розширення сфери дії сертифіката на відповідність гарячекатаного прокату вимогам стандарту EN 10025-1 на сталі марок S235-275 J0-J2 та S355 J0-J2», – йдеться у повідомленні.

«Запоріжсталь» розпочала виробництво затребуваної металопродукції, яку до повномасштабного вторгнення виготовляли на маріупольському комбінаті ММК ім. Ілліча. Для цього комбінат пройшов інспектування виробничого процесу й аналіз технологічних можливостей. Таким чином, підприємство отримало сертифікат відповідності системи виробничого контролю від міжнародного сертифікаційного органу Dedal.

«Попри повномасштабну війну, важкі кризові часи у вітчизняному гірничо-металургійному комплексі, «Запоріжсталь» продовжує працювати над розширенням сортаменту та виходом на нові ринки збуту. Сертифікат відповідності системи виробничого контролю дасть змогу перейти в новий для «Запоріжсталі» сегмент – виробництво більш відповідальних конструкційних труб, а також деталей для машинобудування і контейнерів. Сьогодні саме гнучкість та оперативна відповідь на запити клієнтів дозволяють підприємству з 90-річною історією працювати, зберегти команду та підтримувати економіку України», – зазначив гендиректор «Запоріжсталі» Роман Слободянюк.

Пробні поставки відповідної продукції вже надіслані кільком польським клієнтам. Підприємство отримало перші відгуки про порізку і виробництво труб. Проведено контрольні випробування.

«Продовжуючи працювати в цьому напрямку, «Запоріжсталь» зможе поліпшити виробничі результати, досягти додаткових обсягів виробництва і продажів гарячекатаного прокату, який відповідає європейському стандарту. Продукція повністю відповідає вимогам директив Європейського Союзу в частині прокату, що застосовується в цивільному або промисловому будівництві», – резюмує підприємство.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України