28-річна українка знайшла ліки від раку! Тепер їй можуть дати Нобелівську премію…

В Україні з’явилося нове наукове дарування: 28-річна доктор наук з Інституту молекулярної біології і генетики в Києві Ольга Броварец стала знаменитістю світового масштабу.

Про неї зараз пишуть усі відомі наукові журнали світу, а європейські країни готові піти на що завгодно, лише б забрати її до себе на ПМЖ.

Причина? Відкриття Броварец, яке дає надію на повне одужання від раку.

Як відомо, організм кожної людини містить 23 пари хромосом. У кожній з них є ДНК, в якій зберігається вся генетична інформація про живе тіло.

За формою ДНК нагадує скручену спіраль. Якщо цю спіраль розкрутити, стане видно, що всі пари мають чітку геометричну структуру. А пари з мутаціями – виглядають інакше, вчені називають їх «горбатими».

Як їм вдається обдурити ДНК, вбудуватися в спіраль, викликати зміни і хвороби в організмі, досі було білим плямою в науці. Ольга вирахувала закономірність, за якої це відбувається.

Ці мутації – і є причина розвитку раку та інших важких хвороб, що має генетичну природу. Тому відкриття 28-річної українки стали справжньою сенсацією: адже з їх допомогою можна перемогти не тільки рак, але й інші хвороби, пов’язані з мутаціями.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh