Авторські статтіЗдоров'я

Насіння гарбуза здатне попередити різні хвороби

Насіння гарбузове — джерело дуже потрібних для людського організму поживних речовин. Вони дієво попереджають розвиток остеопорозу і знижують високий артеріальний тиск, нормалізують показники вмісту цукру, холестерину, сприяють втрати ваги при ожирінні.

Всього жменька смачного насіння в щоденному раціоні допоможе набратися сил і здоров’я, знизити ймовірність розвитку ракових захворювань.

Звичайний городній гарбуз виключно корисна їжа, а вже скільки важливих для правильного функціонування нашого організму речовин міститься в насінні! Це і вітамін К, і ненасичені жири, калій, магній, залізо і кальцій, цинк.

Перерахуємо деякі відомості про вплив насіння на наш організм:

1. Знижують артеріальний тиск, тим самим зменшуючи ймовірність інсульту, серцевого нападу;

2. Успішно регулюють показники цукру в крові за рахунок наявності в складі поліненасичених жирних кислот. Є профілактикою діабету.

3. Приводить у норму кількість холестерину. Згідно з дослідженнями, гарбузове насіння в щоденному раціоні знижує холестерин на ~13%.

4. Служать справі профілактики онкозахворювань. Речовини з гарбузового насіння дієво ведуть боротьбу з «поганими» клітинами, надають протизапальний ефект. Насіння гарбуза знижує ризик розвитку раку на двадцять три відсотки.

5. Попереджує остеопороз, так як містять багато цинку, який грає важливу роль у здоров’ї ї кісток. Склянки з гіркою насіння повністю забезпечить рекомендовану добову норму цинку.

6. Незамінний перекус для бажаючих скинути вагу. Середина гарбузового насіння —це багато клітковини і білка, така їжа гарантує тривалу відсутність почуття голоду.

7. При тривалому вживанні знімають больові відчуття в суглобах, пом’якшують прояви клімаксу, позбавляють від різких перепадів настрою

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України