Техно

200 тисяч на вітер: Екран MacBook 2019 року зламався відразу після покупки

Дисплей «відзначився» мерехтливої смугою на третину ширини

У 2016 році ноутбуки Apple отримали нову особливість — сенсорну панель Touch Bar. Правда, її установка призвела до проблем з проводкою дисплея, який відрізнявся збоями в роботі. Як виявилося, в 2019 році новий ноутбук зберіг старі проблеми.

Користувач нового пристрою Apple поділився своє проблемою в ролику на YouTube. Історія про те, як викинути 200 тисяч на вітер зайняла всього 27 секунд — на відео видно, що екран MacBook 2019 року зламався відразу після покупки. Спочатку увімкнений ноутбук працює справно, але варто поворухнути пристрій, взявши його на руки, як знизу екрана з’єднання являється широка смуга.

Автор ролика зазначає, що помітити дефект в магазині було неможливо, так як він проявляється тільки при контакті з корпусом, або намагання змінити кут нахилу дисплея. На думку експертів, до цього призвів неякісний шлейф, що з’єднання єднує дисплей з нижньою частиною ноутбука. Фахівці переконані, що задля встановлення сенсорної панелі Apple застосували більш тонку деталь.

Варто відзначити, що минула модель MacBook відзначилася проблемами з підсвічуванням дисплея, яка працювала некоректно. Тоді браковані пристрої безкоштовно ремонтували в сервісних центрах Apple. У цьому випадку ремонт теж ляже на плечі виробника, але сам факт поломки ноутбука, який є найдорожчим в класі, не додає честі Apple.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України