Фото сіамських близнюків : сьогодні вони виросли і стали абсолютно невпізнавані

16 років тому народилися ці дівчатка

Занепокоєння і тривога у майбутніх батьків в період очікування дитини речі абсолютно нормальні. Емоційний фон під час вагітності можна порівняти з катанням на американських гірках, так як ви готуєтеся до одного з найбільших і важливих подій в житті.

Багато людей бояться того, що їх дитина народиться з хворобою або недугою, або що їм буде дуже складно впоратися з новими обов’язками і завданнями як батьків. А бувають такі важкі випадки, коли сама вагітність становить небезпеку для життя матері і дитини.

Якщо жінка чекає сіамських близнюків, така вагітність вважається однією з найбільш ризикованих і складних. Прикладом цього рідкісного явища служать сестри Мейсі, Макензі і Меделін. Історія їх народження — один з двох відомих випадків у світі.

Коли народилися немовлята, унікальності цієї нагоди додавав той факт, що двоє з них були сіамськими близнюками. Така вагітність є дуже рідкісним випадком, яка буває на 1 200 000 зачати.

Facebook

На жаль, їх біологічна мати вирішила, що не зможе подбати про своїх трьох дочок: Макензі, Мейсі і Меделін. Альо Дарла і Джефф Гаррісон зі штату Айова, США, вирішили удочерити немовлят, знаючи, як їм необхідні турботливі та люблячі батьки. Пара вже мала трьох біологічних синів і була в повному захваті від можливості поповнити так і велику батьківщину.

Facebook

Сіамські близнюки Мейсі і Макензі відчували сильний біль, і вже через кілька тижнів після появи на світло, хірурги провели кропітку операцію з розділення дівчаток.

Макензі повернулася додому через шість тижнів, а Мейсі ще місяць. Потім Дарла і Джефф почали процес удочеріння.

Facebook

«Ми просто закохалися в них. Наші сини були так щасливі придбати трьох сестричок», — розповіла Дарла в інтерв’ю «Closer».

Facebook

Процес відновлення Мейсі і Макензі проходив дуже гладко. Як видно на фотографіях нижче, у кожної з них є тільки на одній нозі. При народженні дівчинки поділяли третю ніжку, але кінцівка не працездатною.

Facebook

Через два роки після операції справу за всиновлення було завершено, і Дарла з Джеффом нарешті офіційно стали прийомними батьками трьох дівчаток. Сьогодні вони ходять в одну школу, люблять спорт і мистецтво і мають багато друзів.

Facebook

У сестер навіть є кінь, і вони регулярно відвідують сеанси фізіотерапії, покликані допомогти дівчаткам навчитися ходити на протезах.

Facebook

Дівчаткам дуже поталанило, адже вони отримали прекрасну сім’я ю, в якій їх дуже люблять! А три старших брата завжди готові прийти на допомогу і доглянути за сестрами!

Facebook

Сьогодні дівчата здорові і щасливі. Незважаючи на фізичні обмеження, у них абсолютно «нормальне» дитинство. Вони оточені турботою і отримують необхідну підтримку, яка дає їм відчуття комфорту і безпеки.

Facebook

Вони перетворилися в трьох прекрасних дівчат!

Facebook

«Ми поняття не мали, що нас чекає, а їм були потрібні люблячі батьки.

Меделін потрапила до нас, коли їй було чотири дні, а Мейсі і Макензі місяць», — розповіла їхня прийомна мама Дарла в інтерв’ю «Closer».

Facebook

Дівчатка, які народилися в грудні 2002 року і вага була трохи менше 2 кілограмів кожна, пройшли довгий шлях після складної операції. Зараз дівчатам по 16 років, і, як і всі інші підлітки, вони сповнені ентузіазму та інтересу до життя!

Facebook

Нашому світу не вистачає таких дивовижних людей, як Джефф і Дарла! Мене захоплює їх доброта і милосердя.

Поділіться цією зворушливою історією про трьох сестер, які, незважаючи на всі труднощі в житті, не здалися і живуть, радіючи кожному новому дню!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh