Авторські статтіТехно

Експерт розповів, чому iPad не зможе замінити комп’ютер. Відео

Компанія Apple продовжує рекламну компанію iPad, в якій розповідається про те, що пристрій може замінити комп’ютер. Фахівець розповів про те, чому дана заява помилкова.

Антоніо Villas-Боас загострив увагу на тому, що рекламний ролик компанії, який з’явився в кінці 2017 року, дуже далекий від істини. Він здивований тим, що дівчинка в ролику робить безліч промов, а на питання сусідки в кінці про комп’ютер, запитує: «Що таке комп’ютер?». На його думку, Apple не вдасться замінити комп’ютер повністю, зробивши так, що молоде покоління навіть не буде знати, що це таке.

Спеціаліст згоден з тим, що в деяких моментах iPad може бути зручним, коли не потрібна серйозна робота. Перевірити пошту або подивитися пару сторінок в Мережі – вісь для чого, на його думку, підходить пристрій. Але він нагадує і про ті, що є випадки, коли в браузері треба відкрити близько 20 вкладок, паралельно друкуючи в текстовому документи і періодично перевіряючи електронні повідомлення. Антоніо впевнений, що для більшості миша буде зручнішою.

Експерт додав, що якщо людина не сильно потребує комп’ютер, то його легко буде замінити пристроєм від Apple. Також він узяв на увагу і те, що якщо компанія так хоче викорінити комп’ютери, чому вони не припиняють виробництво і розробку MacBook.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.