Життя

Існує лише ОДИН вид відносин — це відносини вас з ВАМИ

ВИ НЕ РАЗ КОРИСТУВАЛИСЯ ВІДНОСИНАМИ, ЩОБ ЗАСВОЇТИ ЖИТТЄВІ УРОКИ

Відносини включають у собі більше, ніж любов; вони включають в себе спілкування, що йде з глибини серця.

І в цьому полягають чари, бо якщо ви можете сказати: «Мені подобається, як я відчуваю себе поряд з тобою», то тоді, і тільки тоді, ви зможете зав’язати з кимось по-справжньому  близькі стосунки.

Спостерігайте за змінами відносин протягом наступних декількох місяців. Ви виявите, що у вашому полі виникає багато нових типів відносин. Ви побачите інші види відносин, які не зустрічалися вами раніше. Не бійтеся, бо всі вони засновані на любові. Вітайте любов і спостерігайте за тим, як почнуть відбуватися чудеса.

Довіряйте собі.

Знайдіть те, що знаходить відгук у вашому серці, і ви знайдете любов.

Не турбуйтеся про те, щоб досягти ідеального рівня взаєморозуміння, завдяки чому ваші наступні відносини виявляться успішними.

Цього можна досягти тільки на один день. Все зводиться до усвідомлення того, що додає до вас, а що забирає у вас. Просто зрозумійте, що якісь конкретні відносини перестали додавати вам.

Ви не раз користувалися відносинами, щоб краще засвоїти життєві уроки. Будь ласка, ніколи не думайте, що якісь відносини вийшли спробою, бо це не так. Ми дякуємо вам за те, що у вас є мужність любити.

Є ЛИШЕ ОДИН ВИД ВІДНОСИН — ЦЕ ВІДНОСИНИ ВАС З ВАМИ

Ви пройшли через перший вимір, потім через одного і приземлилися в третьому. Тепер ви вже минули четверте і вступили в п’ятдесят п’яте. Пройшовши через другий вимір, ви розділили самих собі на частини, звані статями.

І тут ви відчули свою неповноту, ніби втратили цілісність. Ви відчуваєте, що вам чогось не вистачає для того, щоб відчути себе цілісним.

Ви дивитеся на взаємовідносини як спосіб подолання своєї неповноти. Такий хід думок являє собою неправильний напрямок енергії. Це ілюзія, оскільки людина може встановлювати якісь взаємини лише тоді, коли знаходить власну цілісність. Ви і самі приходьте до подібного висновку.

Є лише один вид відносин — це відносини вас з вами.

Найбільша проблема в тому, що ви закохуєтеся у вигадану вами людину, замість того, щоб любити його таким, яким він є.

Ми просимо вас зосередитися на тому, який він зараз. Якщо у вас це вийде, відбудуться чари.

Якщо ви дивитеся на людину і бачите в ньому те, що зблизило вас, знаходите підтримку і любов і, що найважливіше, відчуваєте пристрасть, тоді ви зможете змусити працювати на себе цю магію. Якщо ж ні — рухайтесь далі. Наберіться мужності відпустити любов і центрувати свою енергію на собі, бо лише так ви зможете знайте здорові взаємини.

Часто ви формуєте відносини, які, як ви думаєте, роблять вас цілісними.

В такому випадку ви створюєте відносини залежності, коли дві людини «крадуть» один одного, щоб створити цілісну істота.

Проблема в тому, що дві людини ніколи не розвиваються з однаковою швидкістю.

При таких стосунках, коли одна людина росте, інший буде падати.

Замість цього дозвольте запропонувати вам пошукати того, хто буде йти поруч з вами.

Тоді ніхто з вас не буде спиратися на іншого.

Коли двоє людей можуть рости індивідуально, продовжуючи розділяти свої життя, зростатиме і близкість.

Це може дуже розчарувати і засмутити вас. Ми говоримо вам, що здорові відносини передбачають серцеву зв’язок з іншою істотою, знаходяться на такій відстані від вас, щоб ви могли надавати один одному підтримку.

Це і є взаємини.

Це велике з’єднання двох душ, підтримують один одного.

Це можливо лише в тому випадку, якщо ви повністю розкриваєтесь в спілкуванні і вчіться відсувати подалі свій розум, щоб дозволити говорити вашому серцю.

Промовляйте свою Істину, і нехай вона йде з самого серця. Розкажіть тим, хто вас оточує, про свої потреби, бо ви заслуговуєте щастя на цій Планеті. І в той момент, коли у вас з’явиться те, що вам потрібно, в той момент, коли ви отримаєте підтримку, настане щасливий час, і у вас буде що віддати іншим.

І в цей момент ви притягнете в своє життя відносини. Зрозумійте, що відносини будуються через спілкування. Ви можете відчувати сексуальний потяг або бажання розділити з ким-то життя, однак незалежно від того, що притягує вас, потрібно вибудовувати відносини.

Вчіться любити того, хто стоїть перед вами, а не ті гіпотетично існуючі можливості.

Є лише один вид відносин… Вас з Вами.

Поладьте спочатку з собою, потім у вас будуть будь-які інші бажані відносини. Відносини схожі на страхування життя. Ви можете отримати їх тільки в тому випадку, якщо вони вам не потрібні.

З книги Стіва Ротера «Ласкаво просимо додому. Життя на Новій Планеті Земля»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.