Життя

15 неприємних відчуттів, які насправді вказують, що ви на правильному шляху

Дискомфорт – є невід’ємний супутник змін. На жаль, ми часто плутаємо його з нещастям і в спробі впоратися з ним уникаємо змін.

15 неприятных ощущений, на самом деле указывающих, что вы на правильном пути

Дискомфорт – є невід’ємний супутник змін. На жаль, ми часто плутаємо його з нещастям і в спробі впоратися з ним уникаємо змін. А між тим, щоб досягти нового розуміння, відмовитися від обмежуючих переконань і мотивувати себе на реальні зміни відчуття деякого дискомфорту просто необхідно.

Дискомфорт — сигнал, який часто може виявитися дуже корисним.

1. Відчуття, ніби ви знову переживаєте свої дитячі страхи

Ви виявите, що у дорослому житті стикаєтеся з проблемами, з якими боролися, будучи дитиною. І хоча, на перший погляд, це виглядає, ніби ви не винесли з них уроку, насправді це означає, що ви починаєте усвідомлювати, чому думаєте і відчуваєте таким чином. А це – перший крок до змін.

2. Почуття «загубленості» і безцільності

Почуття розгубленості, насправді, є ознакою того, що ви стали більше бути присутнім у власному житті. Ви менше живете спогадами і думками про майбутнє, і більше перебуваєте в теперішньому часі.

Поки ви не звикли до цього – вам здаватиметься, ніби ви збилися з шляху. Але пам”ятайте, що насправді все навпаки.

3. Замутненість «лівої півкулі мозку»

Частіше використовуючи праву півкулю (більше покладаючись на інтуїцію та емоції), вам може здатися, що функції лівої півкулі» стали втрачати своє значення. Раптово стали даватися важко такі речі, як концентрація, організованість і пам’ять на дрібні деталі.

Емоції починають прориватися тоді, коли вони «вирішують» дива визнаними. І наша справа – перестати з ними боротися та опиратися їм. Щоб отримати владу над ними – їх, замість цього, слід усвідомити.

4. Порушення режиму сну

Ви будете спати набагато більше або менше звичайного, ви будете прокидатися серед ночі, тому що не можете перестати думати про щось. Ви будете сповнені енергії або повністю виснажені.

5. Відбуваються події, що змінюють звичний хід життя

Ви раптом змушені переїхати, розлучитися, втратити роботу, розбити автомобіль, і т. д.

6. Сильна потреба побути одному

У якийсь момент ви розчарувалися в ідеї проводити кожні вихідні з друзями. Чужі проблеми стали виснажувати вас більше, ніж інтригувати. Швидше за все, це говорить про те, що ви пройшли «перепрошивання».

7. Емоційні, яскраві сновидіння, які ви майже завжди є запам”ятовуєте в деталях

Якщо сни – це те, як підсвідомість спілкується з вами (або проектує зображення вашого досвіду), то, безумовно, ваша намагається щось вам сказати.

8. У вас стає менше друзів

Вам все більше не комфортно в компанії негативно налаштованих друзів. Головна проблема таких людей у тому, що самі вони рідко усвідомлюють свій песимізм, а сказати їм про це якось не комфортно. Тому ви починаєте потроху ігнорувати старих друзів.

9. Почуття, що руйнуються всі ваші мрії

Можливо, в даний момент ви не усвідомлюєте, що рухаєтеся до реальності, яка краще, ніж та, про яку ви мріяли, і яка більшою мірою відповідає вам теперішньому, а не того, ким ви колись уявляли.

10. Відчуття, що ваші думки – ваш найлютіший ворог

Ви починаєте розуміти, що ваші думки дійсно формують ваш досвід. Але це часто не так, до тих пір, поки нашому терпінню приходить кінець. Після цього ми намагаємося почати їх контролювати – і ось тоді-то розуміємо, що ми завжди їх контролювали.

11. Невпевненість з приводу того, хто ви є насправді

Ваші останні ілюзії про те, ким Ви «повинні» бути, розчинилися. Ви відчуваєте невпевненість через невизначеність!

Ви перебуваєте в процесі розвитку. Коли все міняється в гіршу сторону, ми не відчуваємо невпевненість – ми сердимося і закриваємося.

Іншими словами, якщо ви відчуваєте невпевненість або невизначеність – це, як правило, веде до чогось кращого.

12. Розуміння, який довгий шлях вам належить

Ви усвідомлюєте це тому, що ви можете сказати, куди прагнете. Це означає, що ви, нарешті, знаєте, де і ким ви хочете бути.

13. «Знання» речей, які ви воліли б не знати

Розуміння того, що хтось насправді відчуває, або, що відносинам прийшов кінець, або, що ви більше не можете бути на цій роботі. Причина «ірраціональної» тривоги ховається в підсвідомому відчутті, яке поки не приймається серйозно з-за своєї, здавалося б, нелогічності.

14. Сильне бажання говорити за себе

Те, що ви починаєте сердитися на себе за те, скільки ви дозволяли собі залишатися байдужими, позбавляли себе слова, або скільки ви дозволяли голосам інших людей звучати у вашій голові — це знак того, що ви, нарешті, готові перестати слухати їх, і, в першу чергу, почати любити і поважати себе.

15. Усвідомлення, що тільки ви відповідальні за ваше життя і ваше щастя

Подібна емоційна автономія жахає, оскільки, якщо ви заплуталися, вся відповідальність лягає на Вас. У той же час, усвідомлення цього — єдиний спосіб бути по-справжньому вільним. У цьому випадку, гра варта свічок.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України