Життя

Техніка «Падіння» — звільнення від напруги у відносинах з іншими людьми

Чому падати і чому в Безодню – тому, що це низхідний потік енергії у Вашому тілі.

Техника «Падение» — освобождение от напряжения в отношениях с другими людьми

Тут я опишу Вам психологічну техніку падіння. У ній Вам потрібно буде падати в саму Безодню усіма своїми напругами. Адже коли у людини є напруги, то він ототожнений з ними, тобто вони — це він, і він — це вони. Таким чином, щоб позбутися від напруги нам доведеться впасти ними, впавши собою в Безодню.

Адже інакше, якщо вони у нас є, але при цьому ми намагаємося досягати більш високих станів, ми лише тягнемо в протилежну сторону від своїх напруг. І цим ми збільшуємо потужність цієї батарейки, на одному кінці якої ми, а на іншому наші напруги.

Така пружина розтягується до певної межі, коли ми вже не можемо тягнути. А потім з силою притягує нас назад. Це є причина сплесків і падінь станів для тих, у кого є така проблема.

Сама дія падіння в Безодню може бути проблематичним для психіки. Так само як з тепла різко стрибнути у крижану воду. Для цього потрібна загартування. Ви все більшою і більшою частиною «собі» зможете вчитися падати в Безодню. До тих з поки не зможете стрибнути весь повністю, очистити себе від всіх напруг.

Чому падати і чому в Безодню — тому, що це низхідний потік енергії у Вашому тілі, і слово Безодня, лише визначає його силу.

Саме падіння, коли воно вже відпрацьовано, дуже схоже на відчуття вільного падіння — на невагомість. Ця невагомість, коли вона стає постійним внутрішнім відчуттям і є шуканий результат.

Особливо ефективно виконувати цю практику в моменти великих психічних напружень, пов’язаних з відносинами з іншими людьми. Коли людина як би зачепився за Вас і тягне вниз, своєю низькою частотою вібрації і непорушністю свободи своєї волі.

У нього це виходить тільки тому, що Ви тримаєтеся за руки – при цьому один тягне вниз, а інша – вгору. І щоб звільнитися Вам не потрібно його витягати – це неможливо може бути.

Вам просто потрібно звільнити свою руку, впасти їм як своєю напругою в Безодню. Ви це будете відчувати як своє власне падіння, але на ділі впаде той, хто тягне вниз і впаде рівно до того місця, до якого тягне. Результатом цієї техніки є те, що все просто стає на свої місця, як воно повинно бути – і всередині, і зовні.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України