Техніка «Падіння» — звільнення від напруги у відносинах з іншими людьми

Чому падати і чому в Безодню – тому, що це низхідний потік енергії у Вашому тілі.

Тут я опишу Вам психологічну техніку падіння. У ній Вам потрібно буде падати в саму Безодню усіма своїми напругами. Адже коли у людини є напруги, то він ототожнений з ними, тобто вони — це він, і він — це вони. Таким чином, щоб позбутися від напруги нам доведеться впасти ними, впавши собою в Безодню.

Адже інакше, якщо вони у нас є, але при цьому ми намагаємося досягати більш високих станів, ми лише тягнемо в протилежну сторону від своїх напруг. І цим ми збільшуємо потужність цієї батарейки, на одному кінці якої ми, а на іншому наші напруги.

Така пружина розтягується до певної межі, коли ми вже не можемо тягнути. А потім з силою притягує нас назад. Це є причина сплесків і падінь станів для тих, у кого є така проблема.

Сама дія падіння в Безодню може бути проблематичним для психіки. Так само як з тепла різко стрибнути у крижану воду. Для цього потрібна загартування. Ви все більшою і більшою частиною «собі» зможете вчитися падати в Безодню. До тих з поки не зможете стрибнути весь повністю, очистити себе від всіх напруг.

Чому падати і чому в Безодню — тому, що це низхідний потік енергії у Вашому тілі, і слово Безодня, лише визначає його силу.

Саме падіння, коли воно вже відпрацьовано, дуже схоже на відчуття вільного падіння — на невагомість. Ця невагомість, коли вона стає постійним внутрішнім відчуттям і є шуканий результат.

Особливо ефективно виконувати цю практику в моменти великих психічних напружень, пов’язаних з відносинами з іншими людьми. Коли людина як би зачепився за Вас і тягне вниз, своєю низькою частотою вібрації і непорушністю свободи своєї волі.

У нього це виходить тільки тому, що Ви тримаєтеся за руки – при цьому один тягне вниз, а інша – вгору. І щоб звільнитися Вам не потрібно його витягати – це неможливо може бути.

Вам просто потрібно звільнити свою руку, впасти їм як своєю напругою в Безодню. Ви це будете відчувати як своє власне падіння, але на ділі впаде той, хто тягне вниз і впаде рівно до того місця, до якого тягне. Результатом цієї техніки є те, що все просто стає на свої місця, як воно повинно бути – і всередині, і зовні.

Джерело

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh