Ви пройшли через взаємне розкриття

У духовному зв’язку між людьми немає нічого містичного.

У духовному (трансцедентальному) зв’язку між людьми немає нічого містичного. Він переживається як знання про те, що на іншому кінці невидимого проводу в серці іншої людини є ви, а у вашому серці є він. І ніщо і ніколи не може це змінити, тому що ви разом пройшли через взаємне розкриття, в якому кожен з вас був прийнятий разом зі своїми внутрішніми демонами і ангелами.

Скільки б не минуло часу між вашою попередньою і нинішньою зустріччю — ви зустрічаєтеся так, як ніби розлучилися хвилину тому. Через які б події не пройшов кожен з вас, які б помилки не зробив — це не змінює найглибшого прийняття і поваги, встановленого раз і назавжди.

У такому зв’язку кожен є вільним бути тим, хто він є, а не тим, що від нього чекають.

Цінність цього зв’язку настільки глибока і очевидна, що ні у одного з двох (трьох, десятьох) не виникає ні найменшої спокуси коригувати іншого або вказувати йому, яким він повинен бути, або робити щось, щоб справити один на одного враження.

Щира повага є тим, що народжує бережність і ніжність до життя і внутрішнього світу іншого.
Такий зв’язок формується тільки після того, як кожен інтегрував свою власну душу, зібравши її зі шматочків, на які її розбив минулий життєвий досвід, і очистив її від усього того, що отруювало його серце.

Ніна Рубштейн

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh