Життя

Ви пройшли через взаємне розкриття

У духовному зв’язку між людьми немає нічого містичного.

Вы прошли через взаимное раскрытие

У духовному (трансцедентальному) зв’язку між людьми немає нічого містичного. Він переживається як знання про те, що на іншому кінці невидимого проводу в серці іншої людини є ви, а у вашому серці є він. І ніщо і ніколи не може це змінити, тому що ви разом пройшли через взаємне розкриття, в якому кожен з вас був прийнятий разом зі своїми внутрішніми демонами і ангелами.

Скільки б не минуло часу між вашою попередньою і нинішньою зустріччю — ви зустрічаєтеся так, як ніби розлучилися хвилину тому. Через які б події не пройшов кожен з вас, які б помилки не зробив — це не змінює найглибшого прийняття і поваги, встановленого раз і назавжди.

У такому зв’язку кожен є вільним бути тим, хто він є, а не тим, що від нього чекають.

Цінність цього зв’язку настільки глибока і очевидна, що ні у одного з двох (трьох, десятьох) не виникає ні найменшої спокуси коригувати іншого або вказувати йому, яким він повинен бути, або робити щось, щоб справити один на одного враження.

Щира повага є тим, що народжує бережність і ніжність до життя і внутрішнього світу іншого.
Такий зв’язок формується тільки після того, як кожен інтегрував свою власну душу, зібравши її зі шматочків, на які її розбив минулий життєвий досвід, і очистив її від усього того, що отруювало його серце.

Ніна Рубштейн

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України