В Австрії тисячі людей скасовують вакцинацію через AstraZeneca

Галас навколо вакцини AstraZeneca триває і серед населення зростає невпевненість. Тисячі австрійців терміново відмовляються від вакцинації

«На цьому тижні 1 700 з 5 000 осіб, які бажають зробити щеплення, не з’явилися на прийом. Наступного тижня заплановано 25 000 щеплень AstraZeneca, з яких 3 700 уже скасовані », – повідомляє координатор вакцинації Штирії Міхаель Корен. У Відні скасовується кожна десята вакцинація.

Ті, хто не приходить на прийом, залишається в базі даних про вакцинацію, але відсувається в черзі і отримує нове призначення. Однак, на даний момент ніхто не може гарантувати, яка вакцина буде доступна в наступному разі. У Відні, однак, планується можливість вільного вибору, як тільки буде доступно достатню кількість вакцини. Але коли це буде, поки неясно.

Тим часом, для вільної реєстрації на вакцинацію на цьому тижні у Відні є:

75 000 прийомів для осіб старше 65 років (народжені в 1956 році і старше)
22 500 для пацієнтів групи високого ризику 18+ (2003 року народження і старше)
4 000 для контактних осіб вагітних
4 000 для зареєстрованих інвалідів

Згідно інформаційної МОЗ, 1 348 439 австрійців вже отримали першу дозу. 524 092 людини вже мають повний захист від коронавіруса. Більшість з них отримали вакцину німецької фармацевтичної компанії BionTech / Pfizer (понад 1,2 мільйона). Ще трохи більше 400 000 отримали вакцину AstraZeneca, 140 000 – Moderna. Вакцина від Johnson & Johnson також може бути доступна на наступному тижні – за умови, що плани поставки залишаться в силі.

По матеріалам: https://www.heute.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh