12 божевільних законів, які можливі тільки в Японії

Японські закони вражають не менше, ніж культура цієї країни. Тому, перед тим як відправитися в Японію, врахуйте, що тут заборонено бути товстим, сміття слід носити з собою, а плавати в басейні можна тільки деяким.

Ми склали список найбільш незвичайних правил, які діють в Японії.

12. Заборонено купувати деякі медикаменти

Більшість медикаментів, які в інших країнах у вільному доступі, в Японії продаються виключно за рецептом. Це стосується, наприклад, інгаляторів і деяких ліків від алергії.

11. Діють суворі обмеження на ім’я для новонародженого

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

В Японії діють дуже суворі правила щодо того, як можна назвати дитину, так як японці вірять у силу та вплив імені на долю людини. Батьки не мають права вибрати ім’я, значення якого може розцінюватися двозначно або нести негативну енергетику. Наприклад, в 1993 році хотіли назвати дитину ім’я ям Акума, яке перекладається як «демон». На батьків навіть подали в суд, а малюкові дали інше, більш «позитивні» ім’я.

10. Заборонено бути товстим

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

З 2008 року в Японії діє «метаболічний закон». Таким чином країна вирішила боротися із зайвою вагою своїх жителів. За законом, у людей у віці від 40 до 75 років вимірюють розмір талії, який не повинен бути більше 85 см у чоловіків і 90 см у жінок. У разі перевищення норми японцеві надають спеціальну медичну підтримку з контролю ваги, але без будь-яких штрафів і покарань.

9. Заборонено викидати гроші

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

Дуже дивне правило, альо тім не менш. В Японії заборонено викидати або псувати гроші. В іншому випадку людині загрожує до язниця строком на рік або штраф розміром $ 2 000.

8. Заборонено робити алкоголь

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

Жодного домашнього вина або пива. Закон забороняє виготовлення спиртних напоїв у себе вдома. За порушення цього правила японцеві загрожує до 5 років в язниці і близько $ 5 000 штрафу.

7. Заборонені урні в публічних місцях

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

В Японії ви не зустрінете сміттєві баки в публічних місцях. Це правило пов’язаність язане, по-перше, з самою культурою — японців з дитинства привчають сортувати сміття і викидати його будинку. А по-друге, у зв’язку з терактом в 1995 році в метрополітені Токіо, після якого було вирішено позбутися від урн, щоб уникнути можливості сховати в них бомбу.

6. Заборонено танцювати в клубі

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

У японському законодавстві прописано, що у закладах, площа яких менше 66 кв. м, заборонено танцювати. А щоб відкрити танцювальний клуб, необхідно отримати відповідну ліцензію для танців.

5. Вік сексуальної згоди — 13 років

https://www.instagram.com/p/BOCv3VJBLyA/

Вступати в сексуальні відносини в Японії офіційно можна з 13 років, а вісь зв’язку язувати себе шлюбними узами — тільки після 18.

Раніше, за японським законодавством, дівчата могли вийти заміж з 16 років, хлопці ж могли одружуватися тільки після 18. Але на даний момент правила змінилися і загальний допустимий вік для вступу в шлюб — 18 років.

4. Заборонено ловити рибу без ліцензії

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

Дані правило діє тільки на ловлю риби-кулі фугу. Справа в тому, що якщо приготувати її неправильно, то вона є смертельною для людини. Тому ловити рибу, як і готувати, може тільки японець, який отримав ліцензію на знання різновидів риби і вміє з ним звертатися.

3. Заборонено відвідувати лазні й басейни тім, у кого є татуювання

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

Формально прописаного закону про заборону на татуювання немає. Альо тім не менш у багатьох публічних місцях висять плакати, що забороняють людям з татуюваннями відвідувати лазні і сауни. Це негласне правило поширюється як на самих японців, так і на туристів.

2. Заборонено брати участь у війнах

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

Стаття 9 Конституції Японії свідчить, що у зв’язку з прагненням до міжнародного світу країна відмовляється від участі у війнах, а також наявності власної сухопутної, морської і військово-повітряної армії.

1. Жінки зобов’язаннями зобов’язані носити бюстгальтер

12 безумных законов, которые возможны только в Японии

Жінки в Японії повинні носити бюстгальтери в будівлях, де є кондиціонер. Закон придумали, щоб уникнути випадків домагання на роботі.

А ви хотіли б, щоб подібні закони діяли і у вашій країні?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh