Подорожі

11 способів жити подорожами і ніколи не мати потреби в грошах

Жити подорожами і побувати в кожному куточку землі мріють ледь не всі. Альо що нас зупиняє? Правильно — гроші. Не можна ж просто кинути обридлу роботу, зібрати валізу і відправитися підкорювати світ. Чи можна?

Для вас – 11 надійних способів, які допоможуть вам забезпечити собі в подорожі сповна.

1. Вчитель англійської

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Вчителі англійської мови користуються великим попитом, особливо в країнах Азії, Африки і Латинської Америки. При цьому, щоб викладати англійську мову в школі, необов’язково мати освіту педагога або бути корінним носієм мови.

Але в деяких серйозних школах від вас можуть вимагати показати сертифікат про складання міжнародного іспиту з TESOL, TEFL або CELTA. Альо і зарплата при цьому буде відповідна: наприклад, близько $ 36 000 в рік в Японії та $ 45 000 в рік в Об єднаних Арабських Еміратах.

Скільки можна заробити: від 1 000 до $ 5 000 в місяць.

Де можна знайте роботу:

 • Footprints Recruiting — найбільший зарубіжний портал, де можна знайте вакансії і податі заявку.
 • TEFLOnline — міжнародний екзамен TOEFL.

2. Робота на круїзному лайнері

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Робота на приватній яхті або круїзному лайнері — хороший спосіб побачити різні країни і відвідати екзотичні місця. При цьому на кораблі вам нададуть житло безкоштовне, харчування, страховку і готель на випадок зупинки в іншій країні. А на багатьох великих лайнерах для членів екіпажу є окремі магазини, інтернет-кафе, тренажерні зали та зони відпочинку з більярдом.

Різновидів роботи багато: шеф-кухар, стюардеса, тур-менеджер, фотограф, інженер і багато інших вакансій. Для деяких професій навіть необов’язково знаті додатковий мову.

Щоб потрапити на лайнер, необхідно укласти контракт з однією з фірм і підготувати необхідні документи. Як правило, всі документи сплачує сам працівник, а контракт укладається мінімум на 6 місяців.

Скільки можна заробити: від 1 000 до $ 5 000 в місяць.

Де можна знайте роботу:

 • Cruiseshipjob, Allcruisejobs — міжнародні сайти з пошуку вакансій на круїзному лайнері.
 • Також вакансії можна знайте на локальних сайтах оголошень своєї країни.

3. Блогер

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Бути блогером — популярний, але далеко не самий легкий спосіб заробітку під час подорожі. Адже для того, щоб канал приносив дохід, потрібно мати велику кількість передплатників, які будуть коментувати, лайкати і ділитися вашими публікаціями.

Один з популярних інстаграмерів Джек Морріс (Jack Morris) має близько 3 млн читачів. В інтерв’ю він розповів, що за один рекламний пост отримав $ 9 000. Багато блогерів рекламують бренди, із-за чого отримують безкоштовні речі і поїздки в інші країни.

Проте досягти таких цифр нелегко. На розвиток самого блогу і його тематики може піти нейсколько років, та й то гарантій немає ніяких.

Скільки можна заробити: по-різному, залежить від кількості читачів, тематики і типу блогу.

Де можна знайте роботу: популярні платформи Instagram, YouTube, Facebook або ж свій окремий сайт-блог.

4. Робота в хостелі

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Багато хостели і невеликі готелі готові наймати іноземців для різної роботи: прибирання території, підготовка номера, розселення гостей або зустріч приїжджих в аеропорту. При цьому, крім зарплати працівникам надається безкоштовне житло, а іноді 3-разове харчування, страховка.

Звичайно, це не робота мрії, та й зарплата у таких готелях невелика, проте нові знайомства та можливість доторкнутися до культури тієї чи іншої країни і відвідати безліч цікавих місць вам забезпечені.

Скільки можна заробити: від $ 0 на рахунок проживання та харчування до $ 1 000.

Де можна знайте роботу:

 • GoAbroad — сайт з пошуку роботи, стажування або програми обміну для іноземців.
 • Також варто переглянути популярні міжнародні сайти з пошуку роботи, наприклад Monster Jobs.

5. Бортпровідник

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Робота на борту літака дозволяє відвідати безліч країн, завести нові знайомства, при цьому дає знижки до 90 % на авіаквитки, готелі та оренду для себе і своїх рідних. Плюсом є дуже хороша зарплата, яка становить в середньому від $ 45 000 до $ 100 000 в рік.

Звучить відмінно. Але тут є і свої труднощі. Така робота зазвичай займає близько 80 годин на місяць. Крім того, щоб отримати посаду, вам доведеться пройти досить жорстку відбір.

Скільки можна заробити: від $ 1,000 до $ 8 500 в місяць.

Де можна знайте роботу: на сайтах авіакомпаній.

6. Купівля промов у різних країнах

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Щоб окупити витрати на подорож, попередньо можна домовитися з невеликим магазинчиком (або з окремою людиною), що ви привезете який-небудь предмет з іншої країни. При цьому магазин отримає рідкісній товар, а ві — непоганий бонус за доставку.

Деякі люди купують речі, які відомі своєю якістю і місцем походження: італійська шкіра, турецька кераміка, китайський чай і т. д. Потім просто продають цей товар за оголошенням або домовляються з продавцями.

Скільки можна заробити: залежить від виду і кількості товарів.

Де можна знайте роботу: домовитися з магазином, людиною або продати через сайт оголошень.

7. Міжнародний кур’єр

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Багато великих інтернет-магазинів, щоб доставити товар за лічені дні, доручають доставку туристам, які повертаються додому з подорожі або, навпаки, летять відпочивати.

 • Турист, що збирається летіти додому, повинен залишити інформацію про себе і своє перельоті на спеціальному сайті з доставки або на сайті магазину, а співробітники магазину підберуть потрібну посилку (зазвичай це гаджети чи одяг). По прильоту туриста зустрічає співробітник сервісу, гроші за товар і бонус за доставку повертаються на рахунок в PayPal або на карту.

У тому випадку, якщо ви подорожуєте на машині, ви можете підробити автокурьером. Якщо є вільне місце в машині, то можна захопити вантаж і перевести його в сусіднє місто, тім самим окупивши деякі витрати.

Скільки можна заробити: все залежить від обсягу посилки і кількості промов, який ви зможете захопити з собою. Альо, як правило, в середньому від € 30 до € 500.

Де можна знайте роботу:

 • GransJoy — доставка сувенірів з різних країн.
 • FedEx, DHL — сайти популярних транспортних компаній.
 • Auto Driveaway, uShip — сайти для автокурьеров.

8. Бармен

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Багато клуби та ресторани наймають персонал по всьму світу. Тому, набуваючи навички бармена, ви отримуєте відмінну можливість відвідати нові країни, екзотичні місця, дорогі вечірки і завести багато нових друзів. Крім того, як правило, персоналу надаються житло безкоштовне, харчування і всілякі бонуси.

Звичайно, при такій роботі важливо знаті хоча б базовий англійський або вміти прийняти замовлення на мові тієї країни, куди ви їдете працювати.

Скільки можна заробити: від $ 500 до $ 2 000 в місяць.

Де можна знайте роботу: на внутрішніх або міжнародних сайтах вакансій за запитом «bartending».

9. Віддалена робота

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Якщо у вас є ноутбук, інтернет та певні навички, то можна заробляти гроші, перебуваючи при цьому де завгодно. Багато компаній воліють працювати з співробітниками віддалено. Особливим попитом користуються дизайнери, програмісти, менеджери, письменники та SMM-спеціалісти. Для деяких спеціальностей навіть передбачено дистанційне безкоштовне навчання.

Також можна домовитися на своїй поточній роботі про ті, що ви будете виконувати свої обов’язки дистанційно. Але в цьому випадку, як правило, щоб вам пішли назустріч, ви повинні бути дійсно гарним фахівцем і незамінним співробітником.

Скільки можна заробити: зазвичай залежить від кількості виконаної роботи.

Де можна знайте роботу:

 • Fiverr, Upwork — кращі міжнародні сайти для фрілансерів.
 • Великий список віддалених вакансій і місць, куди можна влаштуватися.
 • Niklenburg — кращі сайти для пошуку віддаленої роботи.
 • AdMe Jobs — позаштатні вакансії AdMe.ru.

10. Робота Au Pair

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Au Pair (з французької «на рівних») — це міжнародна програма культурного обміну, яка дозволяє пожити в приймаючій сім’ї, вивчити нову мову, пізнати культуру і країну в цілому.

Особливість в тому, що учасник приїжджає і живе в родині на правах члена сім’ї, як старший брат або сестра. При цьому всі витрати на вечірку, а також харчування та зарплату приїжджому забезпечує сама сім’я.

Від того, хто приїхав, потрібно виконувати різну роботу по дому: забирати дітей зі школи, допомагати по господарству, ходити в магазин і виконувати різні прості доручення.

Скільки можна заробити: від $ 0 на рахунок проживання до $ 1 500.

Де можна знайте роботу:

 • Подати заявку на AuPair або AuPairWorld.
 • Скористатися послугами спеціальних агентств, які допоможуть розібратися з паперовою тяганиною.

11. Подорож на відсотки

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Один з найбільш радикальних способів для тих, хто вирішив поїхати, — це продати все натисніть непосильною працею і віддати гроші в банк. Існують десятки тисяч людей, які вчинили саме таким чином — продали квартири, машини і поїхали жити в іншу країну.

Наприклад, якщо продати квартиру в Москві і покласти гроші в банк, то на відсотки від вкладу можна цілком комфортно жити на Балі або навіть у Туреччині. Але і тут варто бути обережним і класти гроші відразу в кілька надійних банків.

Скільки можна заробити: залежить від відсотка по вкладу та суму на рахунку. Варто заздалегідь порахувати комфортну суму для проживання в якій-небудь країні.

Де можна знайте роботу: можна не працювати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України