11 способів жити подорожами і ніколи не мати потреби в грошах

Жити подорожами і побувати в кожному куточку землі мріють ледь не всі. Альо що нас зупиняє? Правильно — гроші. Не можна ж просто кинути обридлу роботу, зібрати валізу і відправитися підкорювати світ. Чи можна?

Для вас – 11 надійних способів, які допоможуть вам забезпечити собі в подорожі сповна.

1. Вчитель англійської

Вчителі англійської мови користуються великим попитом, особливо в країнах Азії, Африки і Латинської Америки. При цьому, щоб викладати англійську мову в школі, необов’язково мати освіту педагога або бути корінним носієм мови.

Але в деяких серйозних школах від вас можуть вимагати показати сертифікат про складання міжнародного іспиту з TESOL, TEFL або CELTA. Альо і зарплата при цьому буде відповідна: наприклад, близько $ 36 000 в рік в Японії та $ 45 000 в рік в Об єднаних Арабських Еміратах.

Скільки можна заробити: від 1 000 до $ 5 000 в місяць.

Де можна знайте роботу:

 • Footprints Recruiting — найбільший зарубіжний портал, де можна знайте вакансії і податі заявку.
 • TEFLOnline — міжнародний екзамен TOEFL.

2. Робота на круїзному лайнері

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Робота на приватній яхті або круїзному лайнері — хороший спосіб побачити різні країни і відвідати екзотичні місця. При цьому на кораблі вам нададуть житло безкоштовне, харчування, страховку і готель на випадок зупинки в іншій країні. А на багатьох великих лайнерах для членів екіпажу є окремі магазини, інтернет-кафе, тренажерні зали та зони відпочинку з більярдом.

Різновидів роботи багато: шеф-кухар, стюардеса, тур-менеджер, фотограф, інженер і багато інших вакансій. Для деяких професій навіть необов’язково знаті додатковий мову.

Щоб потрапити на лайнер, необхідно укласти контракт з однією з фірм і підготувати необхідні документи. Як правило, всі документи сплачує сам працівник, а контракт укладається мінімум на 6 місяців.

Скільки можна заробити: від 1 000 до $ 5 000 в місяць.

Де можна знайте роботу:

 • Cruiseshipjob, Allcruisejobs — міжнародні сайти з пошуку вакансій на круїзному лайнері.
 • Також вакансії можна знайте на локальних сайтах оголошень своєї країни.

3. Блогер

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Бути блогером — популярний, але далеко не самий легкий спосіб заробітку під час подорожі. Адже для того, щоб канал приносив дохід, потрібно мати велику кількість передплатників, які будуть коментувати, лайкати і ділитися вашими публікаціями.

Один з популярних інстаграмерів Джек Морріс (Jack Morris) має близько 3 млн читачів. В інтерв’ю він розповів, що за один рекламний пост отримав $ 9 000. Багато блогерів рекламують бренди, із-за чого отримують безкоштовні речі і поїздки в інші країни.

Проте досягти таких цифр нелегко. На розвиток самого блогу і його тематики може піти нейсколько років, та й то гарантій немає ніяких.

Скільки можна заробити: по-різному, залежить від кількості читачів, тематики і типу блогу.

Де можна знайте роботу: популярні платформи Instagram, YouTube, Facebook або ж свій окремий сайт-блог.

4. Робота в хостелі

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Багато хостели і невеликі готелі готові наймати іноземців для різної роботи: прибирання території, підготовка номера, розселення гостей або зустріч приїжджих в аеропорту. При цьому, крім зарплати працівникам надається безкоштовне житло, а іноді 3-разове харчування, страховка.

Звичайно, це не робота мрії, та й зарплата у таких готелях невелика, проте нові знайомства та можливість доторкнутися до культури тієї чи іншої країни і відвідати безліч цікавих місць вам забезпечені.

Скільки можна заробити: від $ 0 на рахунок проживання та харчування до $ 1 000.

Де можна знайте роботу:

 • GoAbroad — сайт з пошуку роботи, стажування або програми обміну для іноземців.
 • Також варто переглянути популярні міжнародні сайти з пошуку роботи, наприклад Monster Jobs.

5. Бортпровідник

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Робота на борту літака дозволяє відвідати безліч країн, завести нові знайомства, при цьому дає знижки до 90 % на авіаквитки, готелі та оренду для себе і своїх рідних. Плюсом є дуже хороша зарплата, яка становить в середньому від $ 45 000 до $ 100 000 в рік.

Звучить відмінно. Але тут є і свої труднощі. Така робота зазвичай займає близько 80 годин на місяць. Крім того, щоб отримати посаду, вам доведеться пройти досить жорстку відбір.

Скільки можна заробити: від $ 1,000 до $ 8 500 в місяць.

Де можна знайте роботу: на сайтах авіакомпаній.

6. Купівля промов у різних країнах

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Щоб окупити витрати на подорож, попередньо можна домовитися з невеликим магазинчиком (або з окремою людиною), що ви привезете який-небудь предмет з іншої країни. При цьому магазин отримає рідкісній товар, а ві — непоганий бонус за доставку.

Деякі люди купують речі, які відомі своєю якістю і місцем походження: італійська шкіра, турецька кераміка, китайський чай і т. д. Потім просто продають цей товар за оголошенням або домовляються з продавцями.

Скільки можна заробити: залежить від виду і кількості товарів.

Де можна знайте роботу: домовитися з магазином, людиною або продати через сайт оголошень.

7. Міжнародний кур’єр

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Багато великих інтернет-магазинів, щоб доставити товар за лічені дні, доручають доставку туристам, які повертаються додому з подорожі або, навпаки, летять відпочивати.

 • Турист, що збирається летіти додому, повинен залишити інформацію про себе і своє перельоті на спеціальному сайті з доставки або на сайті магазину, а співробітники магазину підберуть потрібну посилку (зазвичай це гаджети чи одяг). По прильоту туриста зустрічає співробітник сервісу, гроші за товар і бонус за доставку повертаються на рахунок в PayPal або на карту.

У тому випадку, якщо ви подорожуєте на машині, ви можете підробити автокурьером. Якщо є вільне місце в машині, то можна захопити вантаж і перевести його в сусіднє місто, тім самим окупивши деякі витрати.

Скільки можна заробити: все залежить від обсягу посилки і кількості промов, який ви зможете захопити з собою. Альо, як правило, в середньому від € 30 до € 500.

Де можна знайте роботу:

 • GransJoy — доставка сувенірів з різних країн.
 • FedEx, DHL — сайти популярних транспортних компаній.
 • Auto Driveaway, uShip — сайти для автокурьеров.

8. Бармен

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Багато клуби та ресторани наймають персонал по всьму світу. Тому, набуваючи навички бармена, ви отримуєте відмінну можливість відвідати нові країни, екзотичні місця, дорогі вечірки і завести багато нових друзів. Крім того, як правило, персоналу надаються житло безкоштовне, харчування і всілякі бонуси.

Звичайно, при такій роботі важливо знаті хоча б базовий англійський або вміти прийняти замовлення на мові тієї країни, куди ви їдете працювати.

Скільки можна заробити: від $ 500 до $ 2 000 в місяць.

Де можна знайте роботу: на внутрішніх або міжнародних сайтах вакансій за запитом «bartending».

9. Віддалена робота

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Якщо у вас є ноутбук, інтернет та певні навички, то можна заробляти гроші, перебуваючи при цьому де завгодно. Багато компаній воліють працювати з співробітниками віддалено. Особливим попитом користуються дизайнери, програмісти, менеджери, письменники та SMM-спеціалісти. Для деяких спеціальностей навіть передбачено дистанційне безкоштовне навчання.

Також можна домовитися на своїй поточній роботі про ті, що ви будете виконувати свої обов’язки дистанційно. Але в цьому випадку, як правило, щоб вам пішли назустріч, ви повинні бути дійсно гарним фахівцем і незамінним співробітником.

Скільки можна заробити: зазвичай залежить від кількості виконаної роботи.

Де можна знайте роботу:

 • Fiverr, Upwork — кращі міжнародні сайти для фрілансерів.
 • Великий список віддалених вакансій і місць, куди можна влаштуватися.
 • Niklenburg — кращі сайти для пошуку віддаленої роботи.
 • AdMe Jobs — позаштатні вакансії AdMe.ru.

10. Робота Au Pair

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Au Pair (з французької «на рівних») — це міжнародна програма культурного обміну, яка дозволяє пожити в приймаючій сім’ї, вивчити нову мову, пізнати культуру і країну в цілому.

Особливість в тому, що учасник приїжджає і живе в родині на правах члена сім’ї, як старший брат або сестра. При цьому всі витрати на вечірку, а також харчування та зарплату приїжджому забезпечує сама сім’я.

Від того, хто приїхав, потрібно виконувати різну роботу по дому: забирати дітей зі школи, допомагати по господарству, ходити в магазин і виконувати різні прості доручення.

Скільки можна заробити: від $ 0 на рахунок проживання до $ 1 500.

Де можна знайте роботу:

 • Подати заявку на AuPair або AuPairWorld.
 • Скористатися послугами спеціальних агентств, які допоможуть розібратися з паперовою тяганиною.

11. Подорож на відсотки

11 способов жить путешествиями и никогда не нуждаться в деньгах

Один з найбільш радикальних способів для тих, хто вирішив поїхати, — це продати все натисніть непосильною працею і віддати гроші в банк. Існують десятки тисяч людей, які вчинили саме таким чином — продали квартири, машини і поїхали жити в іншу країну.

Наприклад, якщо продати квартиру в Москві і покласти гроші в банк, то на відсотки від вкладу можна цілком комфортно жити на Балі або навіть у Туреччині. Але і тут варто бути обережним і класти гроші відразу в кілька надійних банків.

Скільки можна заробити: залежить від відсотка по вкладу та суму на рахунку. Варто заздалегідь порахувати комфортну суму для проживання в якій-небудь країні.

Де можна знайте роботу: можна не працювати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh