Майже кожна четверта дитина в Російській Федерації знаходиться за межею бідності

Дану інформацію повідомив  Pavlo Khryshchanovych з посиланням на Росстат. Так, той самий, главу якого, за «не правильну статистику” звільнив В.Путін і призначив нового (Павло Малков), який старанно служить господареві. Ну, в тому сенсі – уявляєте, які РЕАЛЬНІ масштаби бідності в РФ?

У 2018 році 23% російських дітей до 18 років жили в сім’ях з рівнем доходу нижче прожиткового мінімуму, виходить з даних Росстата. Рівень бідності серед дітей майже в два рази перевищує загальноросійський: всього за підсумками 2018 роки за межею бідності проживало 18,4 мільйона росіян, або 12,6% населення.

Що цікаво, щоб не давати свіжі дані (а вони – ще страшніше), вони публікують дані за 2018 рік. 🙂 А що, це ж російська статистика! Хто не в темі, сприймає все поверхнево-оптимістично, без коментарів. Або зовсім не цікавиться цією нудьгою. Рівень дитячої бідності в Росії: така статистика публікується з затримкою в два роки. Росстат використовує концепцію абсолютної бідності і порівнює доходи населення з прожитковим мінімумом. У 2018 році він становив 10 287 рублів, в 2019 році – 10 890 рублів.

За даними того ж Росстату, в гіршому становищі перебувають багатодітні сім’ї (49,4% дітей живе за межею бідності). Рівня 40,6% досягла частка дітей, які проживають в малозабезпечених сільських сім’ях.

З даних слід, що рівень дитячої бідності в річному вираженні різко виріс в 2015 році (# Кримнаш) і склав 27,4% проти 20,7% в 2014 році.

Експерти інституту соціальної політики НДУ ВШЕ з’ясували, що пандемія коронавируса і пов’язаний з нею криза призвели до ще більшого зростання бідності серед всіх сімей. В середньому частка бідних серед населення збільшилася з 12,5% до 20%, частка бідності в сім’ях з дітьми (21-26% до пандемії) в умовах кризи збільшилася до 31-35%. Державні виплати змогли компенсувати лише невелику частину втрачених доходів, але не дозволяють повернутися до докризового рівня життя, говориться в доповіді.

А головне, що витрати на військові авантюри, зовнішню агресію і продовження “списання боргів” бізнесу друзів Путіна (читай – його бізнесу та боргів) перед країною, триває!

P.S. За даними все того ж Росстата, в другому кварталі 2020 року реальна зарплата офіційних працівників зросла на 1% і склала 32 854 руб (444 $). “Брудними”. Відніміть 13% і можливі доп. збори. У громадян, які працюють без договорів, зарплата знизилася на 4,2%. Реальні наявні доходи росіян впали на 8%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh