Авторські статтіЖиття

10 заповідей “залізної” дисципліни

10 заповедей железной дисциплиныЯкщо ви думаєте, що для повного успіху вам не вистачає вищої освіти, хороших зв’язків або грошей на банківському рахунку, то ви помиляєтеся!

Вам не вистачає дисципліни. Якщо ви хочете здійснити квантовий стрибок у розвитку, то вам не обійтися без квантових зусиль. А вони можливі лише при суворій дисципліні.

Ось 10 «дисциплінарних» заповідей, про які варто пам’ятати на шляху до успіху:

  • Приготуйтеся до довгого шляху. Підтримуйте себе в хорошій психологічній, фізичній та фінансовій формі. Внесіть внесок у свою мрію, думаючи про довготермінові наслідки своїх дій. Не робіть того, що не пройде перевірку часом.
  • Ви можете падати по шляху, але завжди піднімайтеся. Не впадайте у відчай через невдачі. Ви можете постраждати, таке трапляється. Але чим частіше ви падаєте, тим швидше потрібно підніматися. Яким би не був збиток, ви виживете. Навіть у самих несприятливих, неймовірних обставинах.
  • Важливо не те, яким буде наступний крок; важливо йти вперед. Якщо ви дієте правильно, просто робіть наступний крок. Перестати робити щось правильне раніше, ніж ваші дії дадуть результат, — все одне що припуститися помилки.
  • Всі, хто бере участь в гонці, втомилися так само, як і ви. Якщо ви все ще продовжуєте боротися, озирніться навколо — люди відчувають такі ж почуття. Їм нітрохи не простіше. Та й вам не складніше, ніж їм. Просто усвідомте біль і вирішите, що жага успіху сильніша, ніж бажання уникнути болю.
  • Завжди пам’ятайте, що фінішну пряму зазвичай не видно до тих пір, поки ви не опинитеся прямо в ній. Так що, біжіть стільки, скільки можете. Потім ідіть, поки можете йти. Потім повзіть, чіпляючись кінчиками пальців, поки їх не скрутить судома. Але ніколи не зупиняйтеся на шляху до успіху.
  • Дисципліна в рівній мірі залежить від того, що ви робите, і від того, що ви відмовляєтеся робити. Для цього потрібна мужність. Кожен день. Не так-то просто сказати собі «ні». Не так-то просто відрадити себе зробити те, що полегшить вам життя в даний момент (неважливо, як цей вчинок позначиться на майбутньому).
  • Станьте незалежним від ментальних шкідливих звичок. Ми залежимо від страху, виправдань, егоїзму, думки оточуючих, байдикування перед телевізором, від відчуття безпеки, яке дає зарплата, від комфорту, від вибору легких шляхів. Скажіть «ні» вчинкам і відносинам, що вас обмежують, потребі завжди бути правим, миттєвій винагороді, миттєвому емоційному комфорту, ролі жертви, ліні, шкідливим дрібницям, легкому і простому вибору.
  • Плануйте працювати навіть більше, ніж можна собі уявити. Вам не обов’язково переїжджати до Кенії, щоб потіти під жарким сонцем, готуючись побити світовий рекорд, але, можливо, вам доведеться провести десяток безсонних ночей, доки дійдете до фінішу.
  • Успіх і розмірене життя несумісні. Щоб стати успішним, потрібні екстремальні зусилля, а не звичайний 40-годинний робочий тиждень. Потрібно планувати працювати більше, ніж можна собі уявити, а потім подвоїти зусилля.
  • Плануйте потерпіти одну-дві поразки на шляху до перемоги. Так відбувається найчастіше. Якщо у вас все вийшло з першого разу, задайте собі питання, чи досить амбітною була ваша мета. Ви повинні бути готові до того, що перші кілька, а то й десятки спроб скінчаться невдачею. Усвідомте цінні уроки з поразки і плануйте, як діяти далі, до переможного кінця.

Ви хочете, щоб вам піднесли виконану мрію на блюдечку з блакитною облямівкою? Навряд чи таке можливо. Не сподівайтеся на це — дійте!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України