ЖиттяНовини

Камінь в інтер’єрі

1Хочете дотримуватися останніх новинок в сфері декору? Любите природу? І готові кардинально поміняти вигляд вашого житла? Тоді вам допоможе камінь, ознайомимося з виробами з нього можна тут: http://dreamstone.ua/, а також отримати кваліфіковану консультацію і взнати вартість даної продукції.

Останні модні віяння принесли в інтер’єр стиль еко-мінімалізм. У ньому є багато натуральних матеріалів. І саме в цьому стилі найбільш гармонійно виглядає камінь. Камінь в оздобленні інтер’єру дуже активний об’єкт. Хтось може подумати, що активність каменю виражається в русі. Але тут просто гра слів. Під активністю об’єкта інтер’єру розуміється його здатність привертати увагу. Так ось, якщо ви виклали в квартирі стіну каменем, вона буде залучати 100% уваги всіх ваших гостей. На думку дизайнерів, невдало вибраний об’єкт для декорування, може зіпсувати весь інтер’єр.
Що ж робити? Вихід такий: інтер’єр повинен «витримувати» навантаження настільки «активного» компонента, як камінь. Для цього потрібно дотриматися всього дві умови: стиль інтер’єру повинен бути якомога спокійнішим; в інтер’єрі повинен бути присутній інший «сильний» об’єкт;

Гармонія природних компонентів
Як уже згадувалося, найвдаліше камінь в оформленні інтер’єру виглядає в стилі еко-мінімалізм. Наявність ще одного природного матеріалу – дерева – підкреслює і доповнює камінь. В цьому і є «фішка» цього стилю – простота і екологічність. Такий стиль вибирають ті, хто втомився від шуму мегаполісу. Він ідеальний для заміських будинків.

Чари кольору
Якщо визначитися зі стилем складно, хорошим виходом буде прислухатися до кольорової гами. Камінь в інтер’єрі може дати «холодний» і «теплий» ефект. Якщо вся обстановка в «теплих» тонах, викладати стіну з сірого каменю буде зайвим. А ось камінь світлих відтінків відмінно впишеться в інтер’єр.

Дуже красиво виглядає підсвічування об’єктів, викладених каменем. Особливо якщо камінь нерівномірний.
Порада: – для сонячних кімнат можна використовувати камінь синіх, сірих, кольорів з зеленню і з синявою; – Для кімнат, де сонця мало використовувати тільки світлі тони! Жовті, охристі і жовто-охристі.

Розміри каменя
Якщо ви хочете монументальності, зверніть увагу на великий камінь. Завдяки своїм габаритам він візуально збільшить приміщення і додасть інтер’єру стійкість і спокій. А об’єкту таку бажану монументальність. Щоб трохи розвантажити велику монументальну стіну, зробіть її з каменю різних відтінків. Більш дрібний камінь принесе з собою динамічність.

Де розмістити камінь в інтер’єрі?
Місць, які можна викласти каменем є багато. Тут потрібна лише фантазія. Але є основні об’єкти, які утримують кам’яну пальму першості.
Звичайно, це каміни різних стилів і форм.
Дуже часто каменем прикрашають стіни або частини стін.
Також відмінно камінь в інтер’єрі виглядає на арках, колонах, барних стійках.

На замітку:

найкраще облицювання каменем виглядає в стилі еко-мінімалізм;
камінь в інтер’єрі потребує хорошого освітлення;
вибирайте камінь відповідної колірної гами;
велике рифлення може виявитися занадто складним для сприйняття. Краще використовувати слабке рифлення каменю. Воно більш універсальне.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України