Життя

10 причин, чому француженки покорюють чоловіків

Ви теж можете так робити!

10 причин, почему француженки покоряют мужчин

Написано однією справжньої француженкою, якої в житті зустрічалися тільки кращі чоловіки…

1. Вони посміхаються, навіть коли їм сумно.

Може, нас надихає Мона Ліза. Але наші мами нам вбили в голову з самого дитинства: якщо ти дівчина, то ти повинна буті красивою і усміхненою. Посміхайся, коли ти щаслива, і посміхайся, коли тобі сумно.

Бути сердитим — не привабливо, і це не покращує життя. Чоловікам подобаються дівчата, які посміхаються, так і ви відчуєте себе краще.

2. Їх кредо: Будь красивою, відчувай себе красивою.

Француженки стежать за своєю зовнішністю. Це називається французька елегантність. Вийти на вулиці Парижа в піжамі і кедах без макіяжу — це велике табу.

Француженки люблять виглядати добре в будь-яких обставинах, навіть ідучи в магазин або на прогулянку з дітьми. Це не для того, щоб залучити чоловіків, а щоб відчувати гордість за свій зовнішній вигляд так само, як і за внутрішній.

3. Вони не погоджуються на меншу.

Ми знаємо собі ціну, знаємо, що ми можемо запропонувати у відносинах. Якщо ви цього не хочете, це ваша втрата. Якщо ви хочете цього, і ми теж, то вам пощастило. Француженки виховані бути незалежними і використовувати силу свого розуму так само, як і силу краси.

4. Вони не бояться чоловіків.

Нас так виховують. Навіть якщо тебе в школі ображає хлопчик, вчитель швидше за все підкажете тобі, як дати йому здачі, а не побіжить викликати батьків. У крайніх випадках дорослі, звичайно, втручаються. Але наші чоловіки з дитинства розуміють, що у нас є нігті, зуби і навіть сильні руки і ноги, щоб постояти за себе.

5. Вони шалено незалежні.

Нам не потрібен хтось, щоб зробити нас щасливими, і нам теж потрібно особистий простір.

6. Вони відчайдушно романтичні.

Ми любимо фліртувати, ми любимо романтику, і це правда, що французи — одна з найромантичніших культур. Це дійсно у нас в крові.

7. Вониу завжди ѕекѕуальні, але не вульгарні.

Нам подобається бути ѕекѕуальними і чуттєвими — це вираз естетики та краси. Не можна бути занадто відвертою: потрібно розігрівати апетит, а не відразу подавати десерт.

8. У них немає очікувань.

Ми не шукаємо Принца. Звичайно, ми прагнемо любові, прагнемо зустріти свого чоловіка, але ми вміємо насолоджуватися дружбою, в тому числі дружбою з привілеями, романами і інтрижками. Якщо ми цілуємося — ми коханці, і якщо все тільки і закінчиться лише поцілунками, то це не буде кінцем світу. Ми не загадуємо наперед.

9. Вони пристрасні.

У всьому. Ми епікурейці. Ми насолоджуємося їжею, напоями, поцілунками і сексом.

10. Вони не грають в недоступних, але знають собі ціну.

Ми знаємо, чого хочемо. Ми знаємо, чого варті й що шукаємо. Ми теж хочемо красивого, розумного, успішного й романтичного хлопця, який буде ставитися до нас як до королеви. І не турбуйтеся, ми віддячимо його.

Ми завжди намагаємося бути на висоті, ми вміємо змусити чоловіка відчути себе королем, якщо він дійсно того вартий. Якщо немає — геть звідси.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.