10 причин, чому француженки покорюють чоловіків

Ви теж можете так робити!

Написано однією справжньої француженкою, якої в житті зустрічалися тільки кращі чоловіки…

1. Вони посміхаються, навіть коли їм сумно.

Може, нас надихає Мона Ліза. Але наші мами нам вбили в голову з самого дитинства: якщо ти дівчина, то ти повинна буті красивою і усміхненою. Посміхайся, коли ти щаслива, і посміхайся, коли тобі сумно.

Бути сердитим — не привабливо, і це не покращує життя. Чоловікам подобаються дівчата, які посміхаються, так і ви відчуєте себе краще.

2. Їх кредо: Будь красивою, відчувай себе красивою.

Француженки стежать за своєю зовнішністю. Це називається французька елегантність. Вийти на вулиці Парижа в піжамі і кедах без макіяжу — це велике табу.

Француженки люблять виглядати добре в будь-яких обставинах, навіть ідучи в магазин або на прогулянку з дітьми. Це не для того, щоб залучити чоловіків, а щоб відчувати гордість за свій зовнішній вигляд так само, як і за внутрішній.

3. Вони не погоджуються на меншу.

Ми знаємо собі ціну, знаємо, що ми можемо запропонувати у відносинах. Якщо ви цього не хочете, це ваша втрата. Якщо ви хочете цього, і ми теж, то вам пощастило. Француженки виховані бути незалежними і використовувати силу свого розуму так само, як і силу краси.

4. Вони не бояться чоловіків.

Нас так виховують. Навіть якщо тебе в школі ображає хлопчик, вчитель швидше за все підкажете тобі, як дати йому здачі, а не побіжить викликати батьків. У крайніх випадках дорослі, звичайно, втручаються. Але наші чоловіки з дитинства розуміють, що у нас є нігті, зуби і навіть сильні руки і ноги, щоб постояти за себе.

5. Вони шалено незалежні.

Нам не потрібен хтось, щоб зробити нас щасливими, і нам теж потрібно особистий простір.

6. Вони відчайдушно романтичні.

Ми любимо фліртувати, ми любимо романтику, і це правда, що французи — одна з найромантичніших культур. Це дійсно у нас в крові.

7. Вониу завжди ѕекѕуальні, але не вульгарні.

Нам подобається бути ѕекѕуальними і чуттєвими — це вираз естетики та краси. Не можна бути занадто відвертою: потрібно розігрівати апетит, а не відразу подавати десерт.

8. У них немає очікувань.

Ми не шукаємо Принца. Звичайно, ми прагнемо любові, прагнемо зустріти свого чоловіка, але ми вміємо насолоджуватися дружбою, в тому числі дружбою з привілеями, романами і інтрижками. Якщо ми цілуємося — ми коханці, і якщо все тільки і закінчиться лише поцілунками, то це не буде кінцем світу. Ми не загадуємо наперед.

9. Вони пристрасні.

У всьому. Ми епікурейці. Ми насолоджуємося їжею, напоями, поцілунками і сексом.

10. Вони не грають в недоступних, але знають собі ціну.

Ми знаємо, чого хочемо. Ми знаємо, чого варті й що шукаємо. Ми теж хочемо красивого, розумного, успішного й романтичного хлопця, який буде ставитися до нас як до королеви. І не турбуйтеся, ми віддячимо його.

Ми завжди намагаємося бути на висоті, ми вміємо змусити чоловіка відчути себе королем, якщо він дійсно того вартий. Якщо немає — геть звідси.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh