Життя

Кіноастропрогноз. Фільм, який зняли саме про вас

Буває, дивітеся фільм і розумієте — його зняли про вас. Настільки він співзвучний тому, що відбувається з вами саме зараз, настільки все збігається.

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Буває, дивітеся фільм і розумієте — його зняли про вас. Настільки він співзвучний тому, що відбувається з вами саме зараз, настільки все збігається. Проходить кілька років, ви переглядаєте картину і дивується — що взагалі спільного було? Але є фільми, які не втрачають актуальності. Може бути тому, що це насправді фільм про вас.

КОЗЕРІГ — «МАТРИЦЯ»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Немає ніякої ложки. Взагалі нічого немає — це Матриця. Що, втім, дрібниці для Козерога. Козеріг за шкірку витягне з небуття Подібного і змусить того топати по шляху спасителя, нікуди не звертаючи. Не те щоб Козерогові дуже цікаво рятувати людство, але хто, якщо не він? Від то-то ж. Ті, кого Козеріг засмутив, можуть скласти скаргу, яка буде розглянута. Коли-небудь потім. Коли останній агент Сміт лопне.

ВОДОЛІЙ — «ШОКОЛАД»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Коли в маленьке французьке містечко переїжджає Вієнн і відкриває шоколадну крамницю, життя мешканців містечка кардинально змінюється. Ось і з Водоліями та ж історія. За Водолієм хвостом ходять нещасні і скривджені, заглядають в очі і шепочуть: «Ну що ж мені тепер робити?» А Водолій завжди знає, що робити. По?перше, з’їсти шоколадку. По?друге, уважно подивитися на ситуацію і знайти у ній позитивні сторони. Порада абсолютно безглузда, тому що слідувати їй можуть тільки самі Водолії. Зате з ними поруч нікому не страшно.

РИБИ — «ДРАКУЛА»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Джонатан і Міна люблять один одного до нестями і збираються одружитися. Відразу після того, як Джонатан допоможе якомусь графу Владу Дракулі вирішити проблеми з нерухомістю. Але від біда: граф – вампір, а Міна — просто копія його давно спочилої дружини, яку Влад досі не може забути… загалом, Риби, про щось таке і мріють. Щоб їх підступно викрав страшний вурдалака, а наречений щоб страждав. І нехай вурдалака обернеться нещасним і незрозумілим страждальцем, а наречений — сміливим мачо. А потім хай вони один одного вбивають, а Риби будуть заламувати руки, плакати і кричати: «Не треба!» Ну, це у мріях. В реальності Риби сидять, опустивши очі додолу, а навколо них киплять пристрасті: чоловіки ламають один одному шиї і життя, кидають до ніг Риб квіти, персні і будинки, а Риби в результаті вибирають вурдалаку, який виявляється безсмертним князем. Завіса.

ОВЕН — «ВБИТИ БІЛЛА»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Жорстокий фільм про святу помсту. У сенсі — про кров, кишки і відрубані голови. І про Баранів. Овни — дуже милі люди, по суті. Вони готові прощати оточуючим їх недоліки, якщо ці самі оточуючі не будуть нав’язуватися після того, як Овен скаже«Стоп». В іншому випадку нехай нарікають на себе. Ну, а тим, хто зрадив Барана, Чорна Мамба ще милосердним ангелом здасться. Адже Овен теж здатна розтоптати того, кого любить, якщо цей хтось посміє відібрати у Овна найцінніше. Тільки не так швидко розтопче. Помучить ще.

ТІЛЕЦЬ — «ЛЕГКА ПОВЕДІНКА»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Красуня Ларита — прямо втілення ідеальної жінки: ѕекѕуальная штучка, розумниця і емансипе. Коротше, зовсім не подарунок для манірної англійської свекрухи. Але Ларита чесно намагається увійти в сім’ю і прийняти їхні правила. Прямо як Тілець. Тільцю подобається бути хорошим, і розумні компроміси йому не чужі. Ключове слово — розумні. Тому що, якщо Тільця змушують бути хорошим для всіх — в сенсі, якщо його прогинають під себе, він деякий час терпить, а потім розвертається і гордо йде на захід. І спасибі, якщо за собою не залишить попелище. Може. Запросто.

БЛИЗНЮКИ — «ВІКІ КРІСТІНА БАРСЕЛОНА»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Фільми Вуді Аллена — це особлива історія: нічого не зрозуміло, але дуже смішно, і про нас усіх. Вікі — серйозна панночка, Христина — ѕекѕуальная бунтарка, і в них обох примудряється закохатися красунчик Антоніо. Любовний трикутник — це дуже нудно, тому в нього вклинюється колишня дружина Антоніо. І всі один одного люблять і ненавидять. Це дуже метафорична кіно насправді. Тому що и Вікі і Крістіна, і Марія-Олена — це все одна дівчина. Народжена під сузір”ям Близнюків, звичайно. Субособистості Близнюків виходять на сцену по черзі і всякий раз грають на розрив аорти. Це в порядку речей: сьогодні хотіти заміж, завтра спалити всі мости, післязавтра повернутися назад, через місяць поїхати в гордій самоті в Тибет — а що такого? Це ж життя! У вас що, не так? Фу, як ви нудно живете.

РАК — «ЗА БОРТОМ»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Безсмертна комедія про зарозумілу багату штучку і мстивого багатодітного теслю — найкраще у світі кіно про сім’ю. І про Раків. Ракам тільки дай можливість обзавестися великим сімейством: віддадуть і дизайнерський одяг, і мамині мільйони. Хоча ні. Мільйони Раки завбачливо збережуть, щоб онуки ні в чому не потребували. А собі ні копієчки не візьмуть. І зовсім не тому, що вони такі благородні безсрібники. Просто Раки взагалі не вміють жити поза сім’єю, і чим сім’я більше — тим Раки щасливішими. Чоловік і четверо важких хлопчаків? Ха, треба ще пару дівчат. А то некомплект.

ЛЕВ — «ЅЕКЅ У ВЕЛИКОМУ МІСТІ»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

«Мені подобається, коли чоловіки вважають, що я розумніша за них. Тому що зазвичай це правда». Так говорила Саманта, і цю цитату потрібно вигравіювати на золотому браслеті. Тільки дарувати Леву цю красу не треба. Не оцінить. Йому таке сто разів дарували — це раз. А два — Лев, звичайно, вилита Саманта, але краще йому про це не повідомляти. Щоб уникнути. Лев унікальний і ні на кого не схожий, щоб ви знали.

ДІВА — «ТУРИСТ»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Американець Френк — типовий невдаха середніх років, а красуня Еліза — бездоганне втілення справжньої леді. Що між ними спільного? Тільки одне: вони обидва — геніальні лицеміри. Герої носять маски і знімуть їх тільки у фіналі. Але задовго до фіналу ми розуміємо, що в Елізи всі ходи записані, так-так. Діви теж так вміють. Більш того, Діви так і живуть: все по поличках, все зі змістом, все ідеально. Рукавички не просто в тон сумочці, а точно посаджені по руці. Іноземна мова не просто вивчена, а зі знанням всіх діалектів. А в сумочці завжди томик Достоєвського лежить. Це на випадок нападу в темному провулку. Діва потім доведе, що нападників Федором Михайловичем на смерть вдарила випадково, і ніякого чорного поясу з дзюдо у неї зовсім немає — навіщо їй такі нежіночі дурниці? Вона ж леді.

ВАГИ — «ДИЯВОЛ НОСИТЬ ПРАДА»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Юна й амбітна Андреа ніяк не може визначитися, на яку дорогу ступити: кар’єра чи особисте життя? З одного боку — її милий, з іншого — Міранда Прістлі, сама небезпечна акула в море глянцю. Куди, куди податися? Все таке смачне! Ваги ось теж дивуються — навіщо все так влаштовано, чому завжди потрібно робити вибір? Це нестерпно! А нестерпний Ваги не виносять і впадають у меланхолію. Насправді вони знають, що рано чи пізно, так чи інакше, але прийде який-небудь Козеріг і скаже, що він в такій ситуації вибрав би біле. Тоді Ваги виберуть чорне і подивляться на Козерога презирливо. І виявиться, до речі, що це правильний вибір.

СКОРПІОН — «ОСНОВНИЙ ІНСТИНКТ»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Скандальний эр0тический трилер — це про Скорпіона. Ніхто так і не зрозумів, хто ця жінка — загадкова письменниця Кетрін Трамелл. Власне, розуміти і не треба. Достатньо запропонувати свою безсмертну душу в її безроздільне користування. Ось і Скорпіони так вважають. Не треба їм ставити зайвих запитань, не треба намагатися розгадати їх таємницю, треба насолоджуватися тим фактом, що до вас взагалі уникнули. І тоді Скорпіон стане золотком. Тому що у нього вже сил ніяких немає терпіти — не для того він жало ростив, щоб його препарували.

СТРІЛЕЦЬ — «АНГЕЛИ ЧАРЛІ»

Киноастропрогноз. Фильм, который сняли именно про вас

Цитуємо критика: «Фільм „Ангели Чарлі“ являє собою феміністську пародію на досить відомий бойовик. Але, якщо не звертати уваги на весь фемінізм, то від „Ангелів Чарлі“ можна отримати море задоволення». У цього самого критика відсутній інстинкт самозбереження, то він не знайомий зі Стрільцями. Стрільця важко затягнути під прапори фемінізму просто тому, що він взагалі ніколи не ходити строєм. Але Стрілець таки мав на увазі подібні думки. І взагалі всякі думки на свій рахунок. Стрілець прийде, підірве чиє-небудь життя і скаже: «Ой, воно саме!», а потім допоможе зібрати уламки у що-небудь красиве. А тих, хто спробує сказати, що це неможливо, Стрілець пустить на конфетті. Красиво і практично, так-так.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.