Життя

Ось чому ти повинен зустрічатися з дівчиною, яка чекає на тебе

І ймовірно вона любить тебе більше, ніж ти собі уявляєш.

Вот почему ты должен встречаться с девушкой, которая ждет тебя

Вона досить впевнена, щоб чекати.

Вона впевнена у своїх почуттях. Вона впевнена, що вони не зміняться, скільки б часу не минуло. Тому вона дозволяє тобі йти своїм шляхом. Це дуже рідкісній вид відданості собі і тобі.

Тієї, у кого є терпіння, глибше розуміє всі речі.

Вона розуміє, що не все завжди легко. І хоча вона дуже хоче допомогти тобі вирішити всі проблеми і розібратися з усім, вона знає, що є то, що потрібно зробити самому. Як би не склалося — в її користь чи ні, — вона зрозуміє і прийме це. Тому що більше, ніж бути з тобою, вона бажає тобі щастя.

Вона завжди вибирає тебе.

Навіть коли ти не вибираєш її, чи не знаєш, що до неї відчуваєш, вона не перестане вибирати тебе. Вона не перестане давати тобі відчуття, що ти їй важливий. Вона продовжує вірити в тебе, навіть коли ти сам у себе вже не віриш.

Не кожна дівчина буде чекати, але вона буде.

Вона чекає не з відчаю і не тому що їй не до кого піти. Вона чекає, тому що бачить щось у тобі, бачить що у вас разом. І вона тримається за цю сліпу віру, навіть якщо на те немає жодних причин.

Вона продовжує прощати тобі.

Коли ти не впевнений у своїх почуттях, коли плутаєш її, намагаючись розібратися в собі, вона не таїть образу. Вона не буде чинити з тобою так, як ти з нею, тому що впевнена в тобі і в собі. Вона хоче прощати тобі, поки все ще є шанс, що ви можете бути разом.

Тому що вона завжди впевнена в тобі.

Їй ніколи не потрібно писати тобі повідомлення, просто щоб побачити, відповіси ти чи ні. Їй не потрібно перевіряти тебе або свої почуття. Вона ніколи не змінює плани і не намагається зіпсувати твій вечір. Вона просто поруч, і ти будеш дурнем, якщо не оціниш цього.

Вона не буде тиснути на тебе або тримати на короткому повідку.

Вона просто щаслива, що ти є в її житті, і буде довіряти тобі так само, як і ти можеш довіряти їй.

Вона буде цінувати тебе.

Вона буде показувати тобі це, хоча насправді це тобі пощастило з нею.

І ймовірно вона любить тебе більше, ніж ти собі уявляєш.

Інакше вона б не терпіла все це.

Але вона не може чекати вічно.

Навіть самі терплячі дівчата втомлюються від ігор, незрозумілих почуттів і «підвішених» відносин. І поки ти розбираєшся в собі, вона може піти, коли зрозуміє, що ти не можеш дати їй те, що їй потрібно. І тільки коли це станеться, ти почнеш сумувати за нею.

Ти будеш сумувати за кожним її повідомленням, на яке ти не відповів. Ти будеш сумувати за кожним її лайком. Ти будеш сумувати за тим часом, коли вона приходила, просто щоб побачити тебе.

І коли ти нарешті так засумуєш, що візьмеш телефон і набереш її, усвідомивши, що не повинен був змушувати її чекати, надійся і моли Бога, щоб ніхто інший не випередив тебе і не дав їй те,  що вона сподівалася отримати від тебе.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.