Життя

10 ознак, які говорять про те, що чоловік готовий віддати вам своє серце

Нижче перераховано 10 ознак, які допоможуть зрозуміти, чи закоханий у вас чоловік чи ні!

Чоловіків дуже складно зрозуміти, особливо коли мова йде про такі тонкій справи, як прояв почуттів. Так склалося в суспільстві, що їм не можна говорити вголос про свою любов, інакше це сприймається як слабкість. Та й самі представники сильної статі соромляться бути надмірно емоційними. Але чоловіки – теж люди і можуть відчувати щире почуття любові. А жінок цікавить у цей момент тільки одне: як це проявляється!

Справедливості заради варто відзначити, що часом дійсно дуже важко відрізнити прояв любові від дружньої симпатії, не кажучи вже про тих, хто просто шукає спосіб затягнути вас в ліжко. Але на щастя, є кілька перевірених методів і ознак, які допоможуть вам зрозуміти, чи любити вас чоловік чи ні.

Нижче перераховано 10 ознак, які допоможуть зрозуміти, чи закоханий у вас чоловік чи ні!

1. Він хоче поговорити з вами по телефону

Втім, це незмінний фактор всіх нормальних відносин. Хлопці, які бачать у вас тільки одне або об’єкт сексуального потягу, часто схильні спілкуватися шляхом текстових повідомлень. Якщо ж чоловік постійно шукає вільну хвилинку, щоб зв’язатися з вами, то це говорити про його справжні почуття. Мило, правда? Це явна ознака того, що йому не вистачає вашого голосу, а це завжди романтично.

2. Він використовує зменшувально-пестливі слова

Коли хлопець закоханий у вас, він буде постійно вживати зменшувально-пестливі слова, ніби ви маленьке кошеня чи інший милий домашній вихованець. Він може частенько дратувати вас, називаючи вас ім’я ям свого улюбленця. Таким чином, він відділяє вас від інших людей. Іан Кернер, відомий секс-експерт і автор книги «Бог в ліжку» говорити: «Зменшувально-пестливі слова, такі як «мила», «малятко», «малюк» і. д. говорять про особливу близькість між партнерами. Чоловік підкреслює свої почуття цими словами і дає зрозуміти, що ви вже зайняли в його серці особливе місце.

3. Він завжди пам’ятає, що ви говорили

Це стосується будь-яких випадків. Він завжди буде пам ” ятати вашу точку зору у кожному конкретному випадку або ніколи не переплутає ваше улюблене блюдо в ресторані. Це ознака того, що він слухає вас і цінує вашу думку. І він буде пам ” ятати не тільки ці банальні речі.

4. Він завжди знайде час, щоб приділити вам увагу

Неважливо, по телефону, за допомогою текстових повідомлень або через соціальні мережі, він завжди підкреслить, що пам’ятає про вас. Колі ві викладає нову фотографію Інстаграмі або діліться чимось цікавим в мережі, він дасть про себе знати і завжди буде одним з перших в коментарях. Крім цього, ваш хлопець буде ділитися з вами усіма цікавими новинами і буде засипати вас тоннами повідомлень. І це не може дратувати!

5. Він веде себе як лицар

Багато хто вважає, що чоловіки розучилися бути істинними кавалерами і лицарями для своїх дам. Але це неправда. Він завжди притримає двері для вас, підсуне стілець і переконатися в тому, що вам тепло, де б ви не знаходилися. Якщо ж вам холодно, він віддасть вам своє пальто або піджак. Йому важливо, щоб ви відчували себе комфортно і зробить все можливе, щоб гарантувати це.

6. Його обличчя світиться, коли він бачить вас

Напевно ви вже помічали не тільки за собою, але і за коханою людиною, як особа починає буквально світитися від щастя при зустрічі. І це не ті почуття, яке можна контролювати, тому що все відбувається доволі. Така ж реакція спостерігається, коли ви знаходитесь вдома і зустрічаєтеся в одній кімнаті. Він не може відвести від вас очей, тому що любов переповнює його серце.

7. Він дарує вам подарунки

Подарунки не обов’язково повинні бути дорогими, і вишуканими. Це потрібно пам ” ятати! Правда в тому, що він може дарувати вам маленькі і незначні речі, на перший погляд, які будуть просто наповнювати ваше життя невеликими приємними подіями. Можливо, він просто принесе вам каву в ліжко, що теж аналогічно скромному презенту.

Або ж він може подарувати вам книгу, про яку ви згадали в розмові. Ці незначні дрібниці насправді говорять про те, що хлопець хоче радувати вас як можна частіше і проявляє таким чином свою любов.

8. Він захищає вас

Люблячий хлопець завжди захоче зайвій раз переконатися у вашій безпеці, незалежно від того, де ви знаходитесь. Він постійно буде проводжати вас додому до самої двері чи буде чекати зовні, поки не переконається, що ви в безпечному місці. Він буде тримати вас за руку, коли ви йдете разом крізь натовп людей, не полишаючи ні на хвилину.

9. Він дуже зацікавлений вами

Це те, що в принципі повинно бути в кожних стосунках. Люблячий хлопець завжди буде проявляти інтерес до вас в плані ваших звичок і хобі. Немає обмеженої кількості часу, коли ви ведете розмову. І немає таких тем, які набридли йому. Він завжди буде щасливий вислухати вашу точку зору і поцікавиться улюбленою передачею або серіалом, не забувши покритикувати разом з вами ненависних колег. Неважливо з-за чого і чому, він завжди буде зацікавлений вами.

10. Він планує майбутнє

Хлопець, які не зацікавлений у тривалих відносинах ніколи не буде вибудовувати спільні плани з вами. А вісь люблячий чоловік надходить з точністю навпаки. Йому важливо розуміти, як ви будете жити разом далі і як він зможе забезпечити обох.

Спеціаліст по спілкуванню в мережі Джулі Спіра говорить: «Звичайно, не можна відразу говорити про похід за кільцями. Але якщо хлопець планує такі прості речі, як похід у ресторан, на концерт або навіть будує якісь конкретні плани для відносин, то він явно бачить вас поряд з собою потрібну людину».

Безумовно, іноді хлопцям складно говорити про свої почуття, але їх вчинки завжди дають зрозуміти про їх наміри краще всяких слів. Він завжди буде доносити до вас своїми діями свою любов, навіть якщо не може сказати про це. Вчіться розуміти ці ознаки і це значно полегшить вам життя, не змушуючи вас накручувати собі зайвий раз.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України