Авторські статтіТехно

Facebook і Google+ стали більш популярні після блокування ВК

За рішенням уряду України, для громадян країни стали недоступні російські сайти, в тому числі соціальні мережі «ВКонтакте», «Однокласники» і Mail.ru. Також громадяни України тепер не можу використовувати російський сегмент пошукової системи Яндекс.

На тлі блокування російських сервісів рекорди по популярності в Україні б’є браузер Opera. Причиною тому стала вбудована функція VPN. Найбільші зростання популярності спостерігається серед громадян, чий вік перевищує 46 років. На самому початку зростання популярності браузер Opera не витримав напливу відвідувачів, в результаті чого спостерігали незначні збої. Далі з популярних магазинів Play Market та App Store повністю зникли для закачування версії популярного браузера.

Після блокування соціальної мережі ВКонтакте там відбулися масштабні зміни в музичному сегменті. Раніше користувачі могли безперешкодно розміщувати записи в розділ «Збереження», тепер же ця послуга стала платною. Будь-користувачі може вказати дані своєї платіжної картки, оплатити послугу і повною мірою використовувати збережену музику. Також в 2017 році користувачів ВК очікує масштабні нововведення, яке торкнеться пристрою на iOS і Android. В соціальну мережу запровадять штучний інтелект, спрямований на алгоритм персональних рекомендацій контенту для користувачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України