Авторські статтіФотогалерея

Фото екзотичних фруктів, про які ви навряд чули раніше

Всі люблять яблука, банани, груші… Влітку прилавки магазинів радують нас персиками, черешнею, кавунами. Але як бути з екзотичними фруктами, яких у нас вдень з вогнем не знайті? Потрібно бути підкованими і в цьому питанні теж. А раптом ви вирушите в якусь далеку країну, і ці знання вам знадобляться? 😉

1. Рамбутан

Зовнішній вигляд даного фрукта, який зростає в країнах з тропічним кліматом (Індонезія, Малайзія, Таїланд), нагадує волоський горішок, покритий волосками і заповненості м’якою і ніжною м якоттю. Друга назва цього фрукта “волохатий фрукт” – чому, думаю, очевидно!

P. S. дівчатка, правда рамбутан моторошно схожий на бальзам для губ EOS?

2. Джекфрут

Цей плід хлібного дерева, який у вазі може досягати 30 кг, є національним фруктом Бангладеш. Він покритий зеленими шипами, а їстівними є лише його насіння.

3. Цитрон пальчастий (рука Будди)

Цей фрукт має дуже дивну форму, а свою назву він отримав завдяки легенді про те, що саме так Будда складав пальці під час молитви. Також говорять, що на згадку про себе Будда якось доторкнувся до дерева, залишивши на ньому відбиток своєї руки. Нескладно здогадатися, що цим деревом (а точніше чагарником) був саме цитрон.

4. Мангостан

Легенда, яка пов’язана з цим фруктом, теж відноситься до Будди. Кажуть, що його знайшов саме він, спробував і подарував людям як великий дар для позбавлення від усіх недуг. Саме тому маногстан ще називають “фруктом Богів”.

5. Акебія

Такий незвичайний фрукт виростає в Японії, там люди вирощують його в садах, як ми, наприклад, виноград, який обплітає опори листям. Коли плід дозріває (це відбувається зазвичай на самому початку осені), одна з його стінок “відкривається” і погляду постає липка, злегка солодка м якоть.

6. Магічний фрукт

Ці маленькі плоди розміром з кавове зернятко неспроста називаються магічними. Вони впливають на смакові рецептори, відключаючи на годину сприйняття кислого смаку. Наприклад, лимон, з’їдений після цього фрукта, здається солодким. Триває такий ефект близько 2 годин.

7. Салак (зміїний фрукт)

Цей фрукт повністю покритий досить гострими колючками, а його шкірка нагадує луску змії. Фрукт має терпкий смак, і після його вживання у роті починає трохи щипати (приблизно як після ананаса).

8. Лаура (африканський огірок)

Всередині лаура дуже схожий на огірок. Складно сказати, який смак має даний фрукт, так як кожен вважає його схожим на щось своє – лайм, огірок, банан і т. д.

9. Карамбола

Батьківщина цього фрукта – Південно-Східна Азія. За смаком це якась суміш огірка, агрусу і яблука. З-за своєї химерної форми зірочки, карамболу ще називають “зоряним фруктом”. Не треба мудрувати з прикрасою столу і складати складні фруктові композиції – досить просто порізати карамболу.

10. Пітаї (драконий фрукт)

Свою назву цей екзотичний фрукт отримав завдяки легенді. Під час битв драконів, коли дракон вже не міг випускати полум’я, з його пащі вилітав саме драконий фрукт. Вважалося, що пітаї розміщується глибоко в тілі дракона, там, де знаходиться найсмачніше м’ясо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України