Техно

Перехід на «1С» в хмарі – 3 ситуації, коли це необхідно зробити

«1С» в хмарі від Cloud – рішення, яке допомагає великим і маленьким компаніям вести весь свій бізнес на хмарної платформі, а також отримувати аналітичні звіти і відправляти документи до контролюючих органів.

Ми зібрали кілька ситуацій, в яких хмарна версія «1С» проявить себе краще, ніж версія коробочки, і доповнили їх коментарями клієнтів «СервісКлауд», які вже перейшли на «1С» в хмарі.

Ситуація №1: Необхідність заощадити

Економія – це добре, особливо коли вона розумна. Криза, оптимізація, скорочення витрат з новою силою піднімають питання «Як заощадити». Економія за рахунок перенесення «1С» в хмару – рідкісний приклад, коли можна і гроші зберегти, і не втратити в якості.

Ви відкриваєте нову компанію

На старті особливо важливо з розумом витрачати кошти. Щоб використовувати версію коробочки «1С» навіть в невеликій команді (наприклад, для роботи інтернет-магазину, салону краси або кафе) чисельністю від десяти чоловік, буде потрібно власний сервер. «Сервер» – це умовне поняття, швидше за потужний і більш-менш надійний комп’ютер.

Якщо підійти до п итання серйозно, то треба додати вартість постійно дорожчають ліцензій (не тільки «1С», а й Microsoft: Windows Server, Microsoft SQL Server). Знадобиться також програмне забезпечення для резервування даних і захисту від вірусів або атак, а також підписка на оновлення «1С» (ІТС).

Припустимо, компанія вирішить скористатися програмою «1С: Бухгалтерія» для п’яти чоловік. Сама по собі коробочки «1С» обійдеться приблизно в 500 дол США. Ще близько 1500$ доведеться витратити на покупку і установку «сервера». 9000грн – на покупку ІТС. Разом – велика сума без обліку робіт по встановленню та налагодження.

Оренда «1С» від 1c online на п’ять чоловік обійдеться в суму від 350 гривень на місяць.

Ситуація №2: Хмара «1С» для зручності

Припустимо, вашій компанії потрібно терміново налаштувати систему «1С» для співробітників декількох нових філій компанії в інших містах, або власник бізнесу по обставинам, що склалися на деякий час змушений переїхати в інше місто – що робити в такому випадку? З коробочки «1С» доведеться повозитися: купити додаткові сервери, відправити адміністраторів налаштовувати систему в нові філії і так далі. Хмара «1С» позбавляє компанію від цих незручностей.

А що, якщо компанії знадобиться розширити систему і додати нові функції – наприклад, друк чеків або звітів про списання для невеликого ресторану?

Вибираючи спеціалізовані онлайн-сервіси для ведення бухгалтерії, підприємець свідомо себе обмежує: налаштувати їх так, як потрібно бізнесу, практично неможливо. Розширити закладену в них функціональність можна, і доводиться задовольнятися тим, що є (а нерідко – користуватися відразу декількома системами, що занадто незручно). Незважаючи на зовнішню простоту, такі системи на ділі виявляються не дуже зручними. До того ж, часто вони обходяться компанії навіть дорожче, ніж хмарна «1С».

Ситуація №3: Турбота про безпеку приводить вас на віртуальне обслуговування

Безпека даних важлива будь-якому бізнесу. Чим би не займалася компанія, її керівництву не хотілося б виявити, що інформація про всі операції безслідно зникла або потрапила в руки сторонніх осіб.

Бухгалтерські бази клієнтів «1С» в хмарі зберігаються на промислових серверах. Навіть якщо щось відбувається з локальними комп’ютерами або пристроями, на яких встановлена ​​програма-клієнт для «1С» від «Cloud », дані користувачів залишаються захищені.

З іншого боку, якщо хмарна «1С» все-таки виявиться недоступна, бізнес втратить гроші. Але, по-перше, промислові сервера набагато краще підготовлені до різних атак, і ймовірність, що система виявиться недоступна, знижується. А по-друге, якщо до хмарної «1С» не було доступу протягом чотирьох годин, «Cloud » сплатить користувачеві наступний місяць роботи в системі. Компанія першою на ринку стала давати клієнтам реальні фінансові гарантії.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України