Авторські статтіЗдоров'я

Шість простих прийомів, які допоможуть вам менше їсти

Мрієш схуднути, але заважає підвищений апетит? Ось декілька хитрощів, які допоможуть його вгамувати або принаймні обдурити.

Їж на сніданок білкову їжу

Сніданок, багатий білком, прискорює метаболізм і значно покращує контроль над апетитом. Відмінними джерелами цього елемента є яйця, молочні продукти, соєве молоко, горіхи, насіння і цільні зерна.

Жуй повільно

Швидке ковтання їжі призводить до набору зайвої ваги і проблем з травленням. Якщо ти будеш повільно і ретельно пережовувати кожен шматочок, то незабаром відчуєш, що наїдаешся набагато меншою кількістю їжі.

Прибери їжу подалі

Люди їдять набагато частіше, якщо продукти знаходяться в зоні видимості. Чим складніше дістатися до їжі (навіть якщо вся складність полягає в тому, що вона лежить в кухонному шафці на верхній полиці), тим менше ймовірність її з’єднання їсти.

Не їж з упаковки

Замість того, щоб їсти печиво прямо з пачки, краще переклади його на тарілку. Так ти зможеш візуально оцінити розмір порції і не тягнутися за солодким знову і знову, з’їдаючи в 2-3 рази більше, ніж належить.

Купи синю посуд

Вчені довели, що тарілки червоного і жовтого кольори стимулюють апетит і нерідко призводять до переїдання. У тієї ж годину синій колір сприяє заспокоєнню і не дає з’їсти зайвого. Придбай пару синіх тарілок – і будеш підсвідомо є менше.

Не їж перед телевізором або ноутбуком

Дієтологи впевнені: хочеш схуднути? Вимкни телевізор! Сніданки, обіди та вечері перед екраном телевізора або монітором комп’ютера мають критичний вплив на обсяги з’єднання їденого – аж до 40% зайвої їжі!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України