Шокована ісламом і змінами звичаїв, Франція повертається до католицьких коренів

Шокована ісламом і змінами звичаїв, Франція повертається до католицьких коренів. Секуляризму вже забагато.

Це була помилка, про яку сьогодні, в домашньому затишку, Ніколя Саркозі шкодує, імовірно, найбільше. «Католиків десятиліттями ігнорували, вони не становили значної сили; Саркозі не помітив, що це змінюється», — каже директор провідного інституту дослідження громадської думки «Kantar Public» Емануель Рів’єр.

У листопаді на попередніх виборах за колишнього президента проголосувало заледве 1,8 % французів, які регулярно ходять до церкви. Їхнім фаворитом був Франсуа Фійон, якого підтримали 83 % практикуючих католиків — як випливає з досліджень «OpinionWay». На сьогодні добре видно, що останньою краплею був акт 2013 року про легалізацію одностатевих шлюбів із можливістю усиновлення дітей. Він несподівано мобілізував віруючих.

«Легалізація одностатевих шлюбів із можливістю усиновлення не була проблемою в Іспанії. Чому стала нею у Франції — ми не знаємо. У нас поки що не існує жодного опору евтаназії чи праву на аборт», — підкреслює Рів’єр. На його думку, багато що вказує на те, що демонстрації 2013 року і пов’язана з цим перемога Фійона через три роки були тільки початком набагато серйознішого явища: реакції на загрозу з боку ісламу.

Джерело: CREDO

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Американська журналістка висміяла віце-президента США, назвавши його християнську віру «психічною хворобою»

Провідний американський телеканал «ABC News» отримав понад 25 тисяч скарг після того, як в одному ...