Одна з фірм в Японії дає більше вихідних співробітникам, які не палять

В Японії одна з компаній врахувала скарги співробітників-некурців . Компанія, виходячи з припущення, що співробітники, які не використовують сигарети і тютюнові вироби, працюють більше, ніж ті, хто палить, починаючи з вересня запровадила зміни до статуту щодо правил використання відпусток працівниками.

Обурення некурців співробітників компанії ставало все більше, оскільки головний офіс компанії розташований на 29-му поверсі хмарочоса в районі Ебісу в Токіо.

Одна з фірм в Японії дає більше вихідних співробітникам, які не палятьwww.telegraph.co.uk

Для того, щоб покурити, співробітник повинен був спуститися на перший поверх будівлі, тому кожна така перерва займала не менше 15 хвилин.

Офіційний представник компанії Хіротака Мацусіма сказавши “The Telegraph” наступне:

«На початку цього року один із некурців працівників залишив скаргу з приводу регулярних перерв, якими користуються співробітники, які палять. Генеральний директор побачив це повідомлення і повністю погодився з ним. Саме тому ми даємо 6 додаткових днів відпустки, щоб заповнити несправедливість по відношенню до тих , хто не палить».

В інтерв’ю “Kyodo News” генеральний директор компанії Такао Аска сказав: «Я сподіваюся використовувати винагороду замість покарання, щоб спонукати наших співробітників кинути палити».

Одна з фірм в Японії дає більше вихідних співробітникам, які не палятьak5.picdn.net

Мацусіма, який теж не курить, сказав, що з тих пір, як були встановлені додаткові дні відпустки, 30 з 120 чоловік, що працюють в компанії, їх використовували. Він же вважав за краще відвезти свою сім’ю на відпочинок до джерел.

Також, згідно з поясненням Мацусіма, після нововведення 4 людини відмовилися від поганої звички.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 21,7% дорослих в Японії курять. Однак, ця цифра набагато вища серед чоловіків та літніх людей.

Одна з фірм в Японії дає більше вихідних співробітникам, які не палятьqph.ec.quoracdn.net

Крім того, японські компанії продовжують працювати над тим, щоб некурящі співробітники не піддавалися впливу сигаретного диму.

Наприклад, “Lawson Inc.”, 24-годинна торговельна мережа, повністю заборонила куріння у своїй штаб-квартирі і у всіх регіональних відділеннях.

Одна з фірм в Японії дає більше вихідних співробітникам, які не палятьwww.japantimes.co.jp

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Секс-кіборг став популярнішим за дівчат

Творець першого у світі аккаунта для секс-робота в програмі для знайомств був здивований тим, як ...