Подорожі

10 країн, у яких найкраще перечекати Третю світову

Розбіжності між Дональдом Трампом і Іраном, неспокійні дії Північної Кореї в регіоні та постійно зростаючий список санкцій, введених відносно Росії, роблять ситуацію в світі вкрай нестабільною. Невже Третя світова війна близька? І хоча характер війни (ядерна, економічна, інформаційна) невідомий, передбачається, що це буде дуже страшним дійством. У світлі цього ми зібрали список з десяти країн, в які можна перебратися, якщо раптом почнеться Третя світова війна.

Список з найбезпечніших країн у світі ми засновували на “Глобальному індексі миролюбності 2017” — це індекс, розроблений соціологами та економістами з міжнародної групи експертів Інституту миру разом з Центром вивчення конфліктів Сіднейського університету, який характеризує, на їхню думку, рівень безпеки проживання в країнах і регіонах.

1. Ірландія

Ірландія практикує військовий нейтралітет з 1930-х років. Якщо ж у світі почнуться військові дії, швидше за все, Ірландія збереже свій нейтралітет.

2. Швейцарія

У Швейцарії найстаріша історія військового нейтралітету, створена під час Паризького договору в 1815 році. З тих пір ця країна не брала участі в іноземній війні. Високі гори є гарним захистом проти іноземного вторгнення, що робить це місце ідеальним, щоб перечекати світову війну.

3. Словенія

Коли справа доходить до самоокупності, то технології що розвиваються в Словенії – теплові, сонячні та гідроенергетичні джерела енергії означають, що якщо відбувається світовий конфлікт, їм не потрібно покладатися на іншу країну. Враховуючи той факт, що Словенія не так сильно постраждала після світових воїн, можна припустити, що вона і далі буде продовжувати уникати глобальних конфліктів.

4. Фіджі

Острів на півдні Тихого океану, Фіджі географічно розташований в ізольованому і, отже, досить безпечному місці. Та й уряд традиційно не втручається в глобальні конфлікти.

5. Данія

Данія є винятком у нашому списку, адже вона полягає у блоці НАТО. Однак у них є козир — Гренландія. Цей регіон аполітичний і досить віддалений.

6. Австрія

Австрія займає 4-е місце з 163 країн за індексом Глобальної світу 2017. Якщо цього недостатньо, зверніть увагу, що за показниками як область конфлікту, мілітаризації і безпеки вона набрала менше 1,5 бала з п’яти.

7. Португалія

Будучи “оазисом стабільності”, Португалія посідає третє місце у “Глобальному індексі миролюбності”.

Ультраправий популізм, який поширюється по всій Європі, обійшла Португалію стороною. Також ця країна завжди трималася осторонь від більшості конфліктів, починаючи з Другої світової війни, що і зробило її максимально стабільною як внутрішньо, так і зовні.

8. Нова Зеландія

Вкрай важливий факт про Нової Зеландії – ця країна повністю автономний: вона отримує більше половини своєї електроенергії від гідроелектростанцій і має родючі землі, що дає можливість проводити сільськогосподарські культури навіть в умовах, якщо острівна частина території буде відрізана від решти світу. Віддалене розташування країни також є хорошим фактором при виборі держави, де можна мирно провести годину, коли кругом буде війна.

9. Канада

Канада є восьмий найбільш мирною країною в світі «Глобального індексу миролюбності 2017». Вона набрала 1,1 бала за такими показниками, як внутрішні та міжнародні конфлікти, що означає – ця країна одна з найбільш миролюбних, коли мова заходити про війну.

10. Ісландія

Ісландія — номер один у «Глобальному індексі миролюбності» за 2017 рік, що робить її найбільш миролюбною країною на планеті Земля. Крім цього, Ісландія розташована дуже далеко від країн, які можуть бути залучені в глобальну війну (таких як Америка, Північна Корея, Росія та Іран), що робить її найкращим притулком в світі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України