Авторські статті

250 підземних поштовхів за добу сталося біля східного узбережжя Тайваню

Майже 250 підземних поштовхів сталося за останню добу біля східного узбережжя Тайваню. Це випливає з даних Центрального бюро погоди острова (CWB), передає Media.Az️️.

«Згідно з даними на сайті бюро, починаючи з 15:08 понеділка і станом на 13:30 вівторка в районі повіту Хуалянь сталося загалом 247 землетрусів. При цьому магнітуда найпотужнішого з них сягнула позначки 6,3 одиниці”, йдеться в повідомленні.

Крім того, за даними бюро, починаючи з 3 квітня кількість підземних поштовхів і афтершоків після потужного землетрусу на острові становила 1 095.

За статистикою, підземні поштовхи в повіті Хуалянь, розташованому в східній частині Тайваню, відбуваються частіше, ніж в інших районах острова. У лютому 2018 року руйнівний землетрус магнітудою 6,5 одиниці забрав життя 16 осіб, ще 285 постраждали.

Також повідомляється, що в Азербайджані стався землетрус.

23 квітня за 17 км на схід від сейсмостанції Гянджа в Геранбойському районі було зафіксовано землетрус. Як повідомляє Бюро досліджень землетрусів Республіканського центру сейсмологічної служби Національної Академії наук Азербайджану, магнітуда підземних поштовхів, зафіксованих о 04:27 за місцевим часом, становила 3,1 одиниці. Землетрус, епіцентр якого розташований на глибині 13 кілометрів, не відчувався.

Раніше повідомлялося, що землетрус магнітудою 5,4 одиниці стався біля узбережжя Мексики.

Нагадаємо, китайський сейсмологічний центр зафіксував у провінції Юньнань на південному заході КНР землетрус магнітудою 4,9. Крім того, геологічна служба США повідомляє, що в штаті Нью-Джерсі, поблизу Нью-Йорка, стався новий землетрус магнітудою 4,0. У Нью-Йорку було помічено коливання Статуї Свободи.

Хвилі заввишки 5 метрів обрушилися на Японію. Там стався сильний землетрус.

Крім того, на філіппінському острові Мінданао стався сильний землетрус, магнітуду якого оцінили в 7,6. Влада випустила попередження про цунамі, десятки тисяч жителів були змушені евакуюватися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України