Проблема з “євробляхами” не буде вирішена найближчим часом, – блогер

Питання «евроблях» все-таки потрібно вирішувати. Вирішувати хоча б тому що це є джерелом безладу на дорогах, а ще гірше – джерелом внутрішньої дестабілізації. Звичайно ж, вирішено питання буде за рахунок чесних платників податків, від цього вже нікуди не дінешся. Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, найгірше те, що керівники цих «евробляхерів» не зацікавлені у вирішенні питання. Не зацікавлені з кількох причин: вони давно мають процвітаючий бізнес на завезенні «евроблях», який закінчиться, коли питання буде законодавчо закрито. Вони втратять статус «лідерів-активістів», тобто з політичних діячів знову стануть ніким. Ну і останнє, всі ці блокування і люмпен-революції дуже вигідні Москві. І є підозра, що блокування Києва, штурми Кабміну і будь-яка дестабілізація добре оплачуються російськими грошима.

Журналіст підкреслює, саме тому керівники «бляхері» відкидають будь-які пропозиції і висувають все більш нереалістичні умови, максимально затягуючи справу. Їм не вигідно вирішення питання, на якому вони заробляють непогані гроші, поки він в підвішеному стані. Простіше кажучи, їм не цікаво різати курку, яка несе їм золоті яйця. Ну, а рядових «бляхерів» просто використовують у своїх інтересах, пропонуючи їм металобрухт, зареєстрований невідомо на кого, який в принципі неможливо легалізувати. Просто тому, що вони не є юридичними власниками цих авто.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Чехи готові добиратися на роботу не більше півгодини

Низький рівень безробіття і порівняно велике число вільних вакансій на ринку праці дозволяють чехам відмовлятися ...