Єрусалим столицею двох держав, – заява Могеріні

80 років тому, після Мюнхенської змови, який відкрив дорогу Гітлеру спершу до анексії Судетів, а потім і до розв’язання Другої світової війни, європейська політика знову крокує по тих же граблях, тому що головна зовнішньої політики в ЄС – Федеріка Могеріні, яка знову заявила, що Єрусалим повинен стати столицею двох держав, тобто, Ізраїлю та Палестини. Про це у своєму блозі пише український журналіст Андрій Капустін.

За його словами, заява Могеріні вже викликала шквал емоцій, особливо, якщо врахувати, що навіть в арабському світі далеко не всі поділяють цю модель. У Європі розуміють, до чого така політика може призвести і знають з ким вони мають справу – не завжди адекватним палестинським керівництвом, яке, по-перше, не визнає держави Ізраїль, хоча користується всіма благами – від грошей до енергоносіїв, а, по-друге, сповідує терор, на який витрачається левова частка міжнародної допомоги «нещасного народу».

«Щоб зрозуміти, наскільки «доречно» ця заява Могеріні, зроблена в столиці Йорданії, достатньо уявити, як вона візьме і заявить, що Київ мав бути столицею трьох держав – України, ДНР і ЛНР», – резюмував журналіст.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Кращі фотографії мандрівників, зроблені у 2015 році

Конкурс “Intrepid Travel” зібрав у 2015 р. 7000 матеріалів від 3000 фотографів по всьому світу. ...