Проста вправа поліпшить роботу всіх внутрішніх органів
21.05.2017
276 2 хвилин читання
«Розгойдування моря» – це вправи з самомасажу. Якщо навчитися її належний чином, вона виявиться надійним лікувальним засобом при багатьох захворюваннях, включаючи безсоння та порушення в роботі шлунка і кишечника.
У цій вправі ви спокійно сидите, обертаючи і трясучи (м яко и ніжно) верхню частину свого тіла, щоб рухи впливали на все, включаючи внутрішні органи. Це допомагає налагодити роботу системи меридіанів, відрегулювати циркуляцію крові і ци, поліпшити роботу внутрішніх органів.
Саме дану вправу досить просто і легко для вивчити. Її може освоїти кожен, хто в змозі сидіти.
Як робиться вправа «Розгойдування моря»
Сядьте по-звичайному, або з схрещеними ногами. Руки на колінах. Голову тримайте прямо, тіло випрямлено, ніс повинен бути на одній вертикалі з пупком. Посидьте спокійно якийсь час, цілком вільно і природно, а потім розслабте все тіло. Спершу нахиліться вправо, потім поверніться вліво.
Розтягуйтеся, тягнучись, повертаючись по колу, і, таким чином, поверніться у вихідне положення. Не робіть пауз і зупинок. Продовжуйте обертатися і розгойдуватися, поки не зробите 36 обертів.
Виконайте вправу в протилежний бік. Нахиліться вліво, поверніться направо, опишіть коло і поверніться у вихідне положення. Опишіть таким чином 36 кіл, завершивши вправи у вихідному сидячому положенні.
Незважаючи на свою простоту, вона володіє хорошим лікувальним ефектом.
На що слід звернути увагу:
1. Якщо ви віддаєте перевагу сидіти в звичайному положенні, то краще скористатися стільцем. Ноги слід розташувати на ширині плечей, а стопи – паралельно. Важливо стежити, щоб зовнішні сторони стоп були паралельні.
2. Якщо сидите зі схрещеними ногами і ліва нога розташована зверху, обертання повинно відбуватися справа наліво, а якщо зверху права нога, то крутіться зліва направо.
3. Якщо при обертанні верхньої частини тіла нахиляєтеся вперед, використовуйте в якості шарніра впоперек, ніс повинен бути на одній вертикалі з пупком (слідкуйте, щоб не відхилити голову назад).
4. Кут нахилу тіла при обертанні залежить від тяжкості захворювання та інших індивідуальних обставин. Якщо у вас паморочиться голова, або ти у грудях, або ж у вас підвищений кров’яний тиск, кут не повинен бути значним. При болях у спині, попереку або кінцівках нахилятися слід нижче, а у випадку порушень в роботі шлунка і кишечника нахил повинен бути помірним.
5. Вправа виконується повільно, рівно, розслаблено і спокійно, подумки представляючи безкрає море і неосяжне небо.
В якості лікувальної процедури цю вправу необхідно виконувати кілька разів на день, належний чином збільшуючи кількість повторень. Якщо цілі стояти чисто профілактичні, то досить 36 повторень в кожну сторону, призначивши цьому 15 хвилин перед сном.